full screen background image
Search
Cuma 22 Şubat 2019
  • :
  • :

Profesyonel Olan Oyuncularımız Neler Söyledi?

kemal-kazan

AĞABEYLERİMDEN ÖĞRENECEĞİM

Stoper Kemal Kazan, “Çok mutluyum, çok heyecanlıyım. Hedefim A takım oyuncusu olmak ve ağabeylerimden bir şeyler öğrenmekti. Bize bu imkanı taşıyan kulüp başkanımıza ve üzerimde emeği olan hocalarıma teşekkür ediyorum. İnşallah onların yüzünü kara çıkarmayacağım” dedi.

 

melih-inan

BU BİR BAŞLANGIÇ

Santrafor Melih İnan, “Profesyonel olduk ve bu adımda Ali Gürdal hocamızın katkısı büyük. Ona çok teşekkür ediyorum. Bu bir başlangıç ve inşallah ilerde daha iyi olacağız. Buna yürekten inanıyorum” şeklinde konuştu.

 

berat-demir

İNŞALLAH KALICI OLACAĞIZ

Santrafor Berat Demir, “İyi ve kötü zamanlarımızda yanımızda olan Ali hocamıza teşekkür ediyorum. Önceki kulübüm Kağıtspor’daki hocalarıma, özellikle Hasan hocama da çok teşekkür ediyorum. Profesyonel olduk, güzel bir yola giriyoruz. Hayırlısıyla A takımda kalıcı olmayı düşünüyoruz. Daha güzel yerlere geleceğimize inanıyorum” sözlerini kaydetti.

 

semih-ustun

EŞİK NOKTASINDAYIZ

Orta saha Semih Üstün, “Son 2 sezon boyunca Ali hocamızla çalıştık. Üstümüzde emeği çok. Sağolsun. Hayallerimizin başlangıcındayız. Profesyonel olduk. Bizim için eşik noktası. Asla ‘olduk’ şımarıklığına girmeyeceğiz. Daha başlangıç. Bize verilen emeklerin karşılığını bu kulübe hizmet ederek vereceğiz. İnşallah iyi günler göreceğiz” dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir