full screen background image
Search
Salı 26 Mart 2019
  • :
  • :

Ozan Keser: Başarının mimarı oyuncularımızdır

 

Kulübün alınışından bugüne geçen zorlu süreci özetleyen başkan vekilimiz Ozan Keser, “Bugünkü başarının mimarları çok ciddi ve onurlu mücadele veren oyuncularımızdır. Hepsini gönülden kutluyorum” dedi, önce taraftara sonra da kentin önde gelenlerine çağrıda bulundu

“Bizi sezon boyunca yalnız bırakmayan basın mensuplarına ve taraftarımıza teşekkür ediyorum” diyerek konuşmasına başlayan başarının görünmeyen mimarlarından Kulüp Başkan Vekilimiz Ozan Keser, “Kulübü aldığımızda ülkemizde darbe kalkışması gerçekleşti. Sayın cumhurbaşkanımızın ‘Yatırımlarınızı kesmeyin’ feyzinden yola çıkarak kulübe talip olduk. Gerekli istişarelerimizi yaptık. Belediye başkanımızla da görüştük. Sağolsun bizi yalnız bırakmadı. Elinden geleni yapmaya çalıştı. Ve kulübü alıp kısa sürede sezonu açtık” dedi.

GÜVENDİK, İNANDIK, İSTEDİK

Lige nasıl başlandığını ve nasıl bir yol kat edildiğinin altını çizen Keser, “Kötü başladığımız sezonu devre arası çok iyi yerde bitirdik. Devre arasında geçmişten gelen borçlar yüzünden transferi açamadık. Buna bağlı olarak da oyuncu rotasyonu imkanımız olamadı. Bu süre zarfında; şehirden, ilçeden beklediğimiz desteği de göremedik. Elbette başkalarına güvenerek yola çıkmadık. Önce Allah’a, sonra kendimize güvendik, inandık, istedik. Şu bir gerçek; destek olsaydı biz bugün belki şampiyonluk maçımızı oynayacaktık. Ama ümidimizi yitirmiş değiliz” şeklinde konuştu.

ZAFERİN MİMARI ONLARDIR

Futbolcuların ve teknik ekibin de yönetimle aynı bilinçle hareket ettiğini vurgulayan ve özverileri için hepsine ayrı ayrı teşekkür eden başkan vekilimiz, “Futbolcu kardeşlerimiz de, teknik ekibimiz de bizimle aynı bilinçle hareket ettiler. Sağolsunlar bizimle birlikte çok ciddi, onurlu bir mücadeleyi ortaya koydular. Gerek maddi sıkıntılar, gerek rotasyona gidememekten kaynaklanan performans düşüklüğüne rağmen ellerinden geleni yaptılar. Bugünkü zafer kesinlikle onlarındır. Onları gönülden kutluyorum. Zaferin mimarı kendileridir” ifadelerini kaydetti.

DESTEKSİZ BURAYA KADAR

Zorlu mücadelenin henüz bitmediğini, bundan sonra da desteğe ihtiyaçları olduğunu belirten Ozan Keser, “Desteksiz, yalnız ne yazık ki buraya kadar getirebildik. Gönül isterdi ki direkt çıkalım. İnşallah play-off’tan şampiyon olarak çıkacağız. Bunun için mücadele etmeye devam ediyoruz. Play-off Kocaeli’ye, Körfez’e hayırlı olsun. Onursal başkanımız Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’a ve futbolcu kardeşlerimize bir kere daha teşekkür ediyorum” dedi.

BİZİ YALNIZ BIRAKMAYIN

Başkan vekilimiz Ozan Keser, “Sonuç itibariyle Körfez’in takımıyız, Kocaeli’nin, bu kentin takımıyız. Play-off maçlarımızda en önemli destek; öncelikle taraftarımızın maça gelmesidir. Bizleri yalnız bırakmalarını istemiyoruz. Maçları final havasında oynamak istiyoruz. Önce onların desteğini bekliyoruz. Sonra mülki idare amirlerimizi ve STK yöneticilerimizi yanımızda görmek isteriz. Bu da bizi mutlu eder. Bu işler yalnız olmuyor. Onların varlığı bile manevi açıdan önemli, değerli. Onları da maçlarımıza bekliyoruz” çağrısında bulundu.

YİNE DESTEK İSTEYECEĞİZ

Konuşmasının satır aralarında kulübün maddi sıkıntılarının henüz atlatılmadığı anlaşılan başkan vekilimiz Ozan Keser basın mensuplarının “Oyuncuları motive etmek için kritik bir süreç. Maddi desteği hala ihtiyacınız var mı? Karşılamak için ne yapacaksınız?” sorusu üzerine, “Desteğe ihtiyacımız var tabii ki. Onursal başkanımız İsmail Baran ile görüşüp istişare yapacağız, gerekli desteği isteyeceğiz. Valimize gideceğiz, yardım isteyeceğiz. Büyükşehir Belediye Başkanı’mıza gidip bize destek olmalarınız isteyeceğiz. Takdir elbette onların” sözlerini kaydetti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir