full screen background image
Search
Pazartesi 21 Ekim 2019
  • :
  • :

Ozan Denli: Transferi açıyoruz

Ozan Denli: Transferi açıyoruz

 

Kulübümüzün Basın Sözcüsü Ozan Denli olağan üstü toplanan yönetim kurulu toplantısında transferin açılması ve en az dört bölgeye tecrübeli oyuncu alınması yönünde karar alındığını söyledi

 

OLAĞAN ÜSTÜ TOPLANTI

Kulübümüzün yönetim kurulu dün akşam olağan üstü gündemle toplandı. 8 Eylül’de sona erecek transfer ve tescil döneminin yaklaşması, öncesinde bayram tatili olması nedeniyle zamanın daralması yönetimi olağan üstü olarak masa etrafında topladı. Genel sekterimiz Abdullah Köse’nin açtığı ve yönettiği toplantıda önce ligin ilk maçındaki takımın performansı ve ihtiyaçları konuşuldu.

DENEYİMLE BİRLEŞECEK

Gençlerin yeteneğinin yanına tecrübenin de katılmasıyla takımın üst seviyeye çıkacağının altını çizen yönetim kurulu üyelerimizin görüş ve önerilerini paylaştığı toplantıda transferin kesin olarak açılması kararı çıktı. Kulüp başkanımız Erhan Yılmaz’ın transfer yasağının kaldırılması için kat edilmesi gereken yol haritasını aktarması üzerine yönetim borcun ödenmesi ve transfer edilecek oyuncularla görüşmelerin başlatılması yönünde görüş birliğine vardı.

DENLİ: DÖRT BÖLGEYE

Kulübümüzün basın sözcüsü Ozan Denli toplantıdan sonra yaptığı açıklamada, “Olağanüstü toplantımızın gündemi transfer yasağının kaldırılması ve takımı deneyimli oyuncu alınmasıydı. Bu yönde karar aldık. Elzem olarak gördüğümüz noktalara; stoper, bek, orta saha ve forvet hattına olmak kaydıyla en az 4 oyuncu, en çok 6-7 oyuncu transfer edeceğiz” şeklinde konuştu.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir