full screen background image
Search
Cuma 22 Kasım 2019
  • :
  • :

Onur Behiç Özalgan: Bize destek olsunlar

Onur Behiç Özalgan:

Bize destek olsunlar

 

4 yıl sonra kalede olmanın özgüvenini yükselttiğini belirten genç eldivenimiz Onur Behiç Özalgan, “Hepimiz İzmitliyiz ve bu şehrin takımı için savaşıyoruz. Çok çalışıyor ve her geçen gün güçleniyoruz. Bize destek olsunlar” dedi

TECRÜBE KAZANIYORUZ

Yediği gole rağmen kritik kurtarışlarıyla tribünden alkış alan genç kalecimiz Onur Behiç Özalgan, “Bu sene hepimiz kardeş gibiyiz, aynı şehrin çocuklarıyız ve şehrimizin takımı için savaşıyoruz. Çok iyi çalışıyoruz. Hocalarımız bize çok yardımcı oluyor ve çok iyi bir aile ortamı var. Her şey iyi gidiyor. Bu maçlarla tecrübe kazanıyoruz. Gün geçtikçe güçleniyoruz. Güçlendikçe de bu takım oturacak” dedi.

BİZ ÇOK ÇALIŞIYORUZ

Genç ve tecrübe eksiklerinin olması nedeniyle takım hakkında “Düşerler” söylemlerinden üzüntü duyduklarını belirten genç eldivenimiz, “Bizim için ‘Düşer’ diyorlar. Bu yorumlar bizi üzüyor. Biz de bu kentte yaşıyoruz ve yazılanları da görüyoruz. Bu takıma sahip çıkalım. Bu takımdan milli takıma gidecek çocuklar var. Bizimle ilgili olumsuz yorumlar bizi derinden üzüyor. Çünkü biz çok çalışıyoruz ve elimizden geleni yapıyoruz. İnşallah her şey güzel olacak” diye konuştu.

4 SENEDİR BEKLİYORUM

4 senedir bu sezonu beklediğini dile getiren Onur Behiç Özalgan, “4 senedir bu sezonu bekliyordum. Daha önce de çok çalıştım ama olmadı. Bu sene hazırlık maçlarıyla tecrübelenip iyi bir performans sergilemeyi istiyorum. Futbol hata oyunu. Bireysel hatamdan dolayı gol yedim. Ama kurtardığım toplar da oldu. Futbolda bunlar olan şeyler. Top çıkarmak da, gol yemiş olmak da benim özgüvenimi yükseltti. Çok çalışıp hataları en aza çekmeye çalışacağız” sözlerini kaydetti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir