full screen background image
Search
Salı 26 Mart 2019
  • :
  • :

Öncelikli hedefimiz Diyarbakır

Pazarspor karşılaşmasını 1-0 kazanarak haftayı üç puanla kapatan Kocaeli Birlikspor Play-Off yolunda büyük bir engeli daha geride bıraktı. Karşılaşma sonrası açıklamalarda bulunan Kocaeli Birlikspor Teknik direktörü İsmail Ertekin, önemli bir virajı geride bıraktıklarını belirterek, öncelikli hedeflerinin çarşamba günü oynayacaklarını Diyarbakır Belediyespor karşılaşmasını  kazanarak Play-Off potasına girmek olduğunu ifade etti.

ismail ertekin hoca yatık

Maçlarımız daha da zorlaşıyor

Teknik direktör İsmail Ertekin, “Ligin sonuna yaklaştıkça maçlarımız daha da zorlaşıyor. Play-Off mücadelesi veren takımlarla mücadele ediyoruz. Pazarspor’da bizim gibi Play Off mücadelesi veren bir takımdı. Kazananın altı puan kazanmış olacağı bir maçtı. İnegöslpor maçı sonrası bu maçımızı da  kazanarak hedeflediğimiz yolda ilerlemek istiyorduk. Bu maçada mutlak galibiyet parolasıyla hazırlandık ve çıktık.”dedi.

ismail ertekin hoca dik

Diyarbakır maçını düşünüyoruz

“Rakibimiz gol bulma adına baskılı oynadı. İyi mücadele ettik, bir farkla son dakikalara kritik girdik. Takımımızın daha iyi iş çıkarması lazım, bu kadarı bizim için yeterli gözükmüyor. Bu nedenle biraz daha fazla çalışmamız gerekiyor. Kazandığımız için mutluyuz. Pazarspor galibiyetini hemen unutmamız gerekiyor. Çünkü bir kaç gün içinde hafta içerisinde ertelenen Diyarbakır Belediyespor maçını oynayacağız. Pazarspor maçından da önemli bir karşılaşma bizim için. Play-Off yolunda kaderimizi belirleyecek bir maç.”dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir