full screen background image
Search
Pazartesi 21 Ekim 2019
  • :
  • :

Ömer Faruk Uzuner: Rakibi bilerek geldikTire 1922 Spor’u analiz ettiklerini ve rakibi bilerek maça çıktıklarını belirten teknik direktörümüz Ömer Faruk Uzuner, “Etkili oyuncuları olan zor bir rakiple oynadık. Oyuncularımın azminden, hırsından ve mücadelesinden memnunum” dedi

Beraberlikle biten Tire 1922 Spor karşılaşmasının ardından değerlendirmede bulunan teknik direktörümüz Ömer Faruk Uzuner, “Bugün çok zor bir rakiple oynayacağımızın farkındaydık. Gerekli analizleri yaparak çalıştık. Büyük bütçeyle kurulmuş, etkili oyuncuları olan bir takım olduğunu biliyorduk. Sezon başından beri sürekli kendimizi geliştirerek, üstüne koyarak devam ediyoruz. Bazen puanla sonuçlandıramıyoruz fakat çocukların azminden, hırsından, mücadelesinden çok memnunum. Bunu daha önceki maçlarda da dile getirdim.

ÜSTÜNE KOYUYORUZ

Bizim için önemli olan gelişerek ilerlemek, oyuncularımızın performansları arttırmak. Bunu sahada görmek de bizi mutlu ediyor. Daha çok onlar adına seviniyorum. Çünkü çok zor şartlarda, var olma mücadelesi gösteriyorlar. Yapılabilecek her şeyi layıkıyla yerine getiriyorlar. Hepsine çok teşekkür ediyorum” dedi.

FAUL VARDI, VERMEDİ

Rakibin gol pozisyonunda faul olduğunu belirten Ömer Faruk Uzuner, “Bugünkü hakem maçı kötü yönetmedi ama gol pozisyonu ki kritik bir karardır, hata yaptı. Kaç maçtır gol pozisyonlarında sıkıntı yaşıyoruz. Olmayan gol veriliyor. Faul pozisyonunda gol yiyoruz. Bu da bizi demoralize ediyor, üzülüyoruz. Çocukların mücadelesi yüksek, sahada ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Fakat dış etkenlerin bizi bu kadar etkilemesinden yıpranıyoruz” şeklinde konuştu.

BATUHAN ZİRVE YAPTI

Maçta çıkardığı yüzde yüz gol pozisyonlarıyla yıldızlaşan kaleci Batuhan’ın performansına ilişkin soruyu da yanıtlayan teknik direktörümüz, “Batuhan bugün ‘Zirve yaptı’ diyebiliriz. Müthiş kurtarışlara imza attı. Gerçekten Batuhan olsun, diğer kalecilerimiz Muhammed, Enes ve Semih olsun Sertan Hoca geldikten sonra daha özgüvenliler. Şevkli çalışma ortamı oluştu. Sertan Hoca’nın katkıları ve ilgisiyle performansları çok yükseldi. Kendisine de teşekkür etmek istiyorum. Takımın genelinde olduğu gibi kalecilerimizde de gözle görülür bir gelişme var. Bunun böyle olması birlik ve beraberliğin sağlanmasından. Bugün de burada Körfezspor değil, arkadaşlık ve kardeşlik puan almıştır” diye konuştu.  

NEVŞEHİR GELİYOR

Önümüzdeki hafta Nevşehir Belediye Spor ile oynayacağımızı ve sahada yine ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını kaydeden Ömer Faruk Uzuner, “Haftaya Nevşehir ile oynayacağız. Grubumuzun çok üstünde bir takım. Maddi olarak da, taraftar grubuyla da en iyi takımlardan biri. Kendilerini en iyi şekilde ağırlayacağımızdan hiçkimsenin şüphesi olmasın. Fakat maç sahada kazanılıyor. Biz rakip ayırt etmeden sahada kendimizin ne yaptığına bakarak mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz. İnşallah puan ve puanlar almak için sahada olacağız” sözlerini kaydetti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir