full screen background image
Search
Pazartesi 11 Kasım 2019
  • :
  • :

Ömer Faruk Uzuner: Müthiş bir maç olduTakımın skoru 2-0’dan 2-2’ye taşıdığı müthiş geri dönüşten duyduğu memnuniyeti ve oyuncuların isteğine değinen teknik patronumuz Ömer Faruk Uzuner, “Seyir zevki yüksek, çok güzel maç oldu. Galip de gelebilirdik” dedi

Müthiş bir geri dönüşle skoru 2-0’dan 2-2’ye taşıdığımız Ergene Velimeşe maçının ardından değerlendirmede bulunan teknik direktörümüz Ömer Faruk Uzuner, “Oyuna kontrollü başladık. Ortada bir oyun giderken beklemediğimiz bir anda, bireysel hatalar neticesinde penaltı oldu. Rakibimiz öne geçti. Yine beklemediğimiz anda duran toptan, kornerden golü yedik. 2-0 geriye düştük. Fakat vazgeçmedik.

GERİ DÖNÜŞ İSTEDİK

Tabii ki maçı ikinci devresi vardı. Devre arası soyunma odasında gereken uyarı yaptık; yapmalarını ve yapmamalarını istediğimiz şeyleri söyledik. ‘Futbolda bu zamana kadar inanılmaz geri dönüşler oldu. Biz neden yapamayalım. Herkes kafasını kaldırsın ve göğsünü gere gere sahaya çıkın’ dedim. İkinci yarıda sahaya pimi çekilmiş bomba gibi çıktılar. Ve sonuç 2-2. Her bir oyuncumun yüreğine ve ayağına sağlık.

ZEVKLİ MAÇ OLDU

İkinci yarı bambaşka bir azim ve hırsla sahaya çıktık. 10 dakikada 2 gol bulduk. Bugün ilk kez 2-0 geriden gelip maça ortak olduk. 3.golü de atabilirdik, bastırdık. Galip gelebilirdik. Rakip takımın da atakları oldu. 2-2’den sonra mağlup da olabilirdik. 2.yarı maç çok zevkli geçti. Spor severlere seyir zevki yüksek maç izlettirdik. Son haftalarda yükselen bir grafiğimiz var. İstikrarlı olmak bizi memnun ediyor ve kalan haftalarda da sürdürmek istiyoruz. Gerçekten çok çekişmeli, güzel bir maç oldu.

AZİM VE HIRS OLDUKÇA…

Sahada gerçekten inanılmaz bir mücadele ediyorlar. Tabii ki yoruluyorlar. Rakipler fizik olarak, tecrübe olarak, ekonomik olarak bizden tabii ki çok üst seviyedeler. Emin olun ki çocukların isteği ve azmi bütün takımlardan fazla ki onlarla başa baş mücadele edebiliyoruz. Yeri geliyor üstün olabiliyor, yeri geliyor mağlup oluyoruz fakat inanılmaz mücadele ediyorlar. Onların bu azmi ve hırsı olduğu sürece bizi kolay kolay yenebilecek bir takım görmüyorum. Yeter ki bu arzuları sahaya yansısın. Sonuç zaten kendiliğinden geliyor.  
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir