full screen background image
Search
Perşembe 14 Kasım 2019
  • :
  • :

Ömer Faruk Uzuner: Bir türlü gol atamadık


Maçın ilk yarısında oyunu rakip sahaya yıktığımızı ancak bir türlü gol atamadığımızı belirten teknik direktörümüz Ömer Faruk Uzuner, “İlk yarı çok iyiydik. İkinci yarıda ise beklenmedik anda yediğimiz golden sonra demoralize olduk” dedi

Kozan Belediyespor’un 2-0 galibiyetiyle sonuçlanan karşılaşmanın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan teknik direktörümüz Ömer Faruk Uzuner, “Maçı farklı iki yarıyla değerlendirelim. Maçın ilk yarısında gerçekten çok güzel bir oyun sergiledik. Futbolcularımız savunmada, orta sahada, ofansta istediğimiz her şeyi harfiyen yerine getirdi. Bir anlık konsantrasyon bozukluğundan yediğimiz gol bizi demoralize etse de kısa sürede toparlanıp oyunu rakip sahaya yıktık. 30-35 dakika rakip sahada oynadık; iki top direkten döndü, bir topu çizgiden çıkardılar ve kaleci 3-4 net gole izin vermedi. Bir türlü gol atamadık. Gerekli çalışmaları yapıyoruz ama kaderin önüne geçemiyoruz.

HAKEMLER ÇOK İYİYDİ

İkinci yarıda da aynı hırs ve azimle başladık. Hiç beklenmedik anda yediğimiz gol gardımızı düşürdü. Takım olarak demoralize olduk. İkinci yarı maç ortada, karşılıklı ataklarla geçti. Son dakikaya kadar mücadele ettik ama oyunu ilk yarıdaki gibi rakip sahaya yıkamadık. İlk yarıya nazaran cılız ataklarla geçti. Centilmence bir müsabaka oldu. Maçın hakem triosu çok güzel bir maç yönetti. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Biz hep böyle adil adil yönetilen maç istiyoruz” şeklinde konuştu.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir