full screen background image
Search
Cumartesi 25 Mayıs 2019
  • :
  • :

Öğretmenlerimizle GÜZEL BİR AKŞAM

 

Kulüp başkanımız Erhan Yılmaz öğretmenler günü nedeniyle ilçemizdeki ortaöğretim müdürlerini ve beden eğitimi öğretmenlerini ağırladı. İlçe protokolünün de katıldığı yemekte birlikte neler yapılabileceği konuşuldu, “Maçlara gidelim, öğrencileri de götürelim. Yeni bir taraftar kitlesi oluşturalım” denildi

 

Kulübümüzün Başkanı Erhan Yılmaz dün akşam yemek organizasyonunda öğretmenlerle bir araya geldi. 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Körfez Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen organizasyona ilçedeki liselerin müdürleri ve beden eğitimi öğretmenleri büyük ilgi gösterdi. İlçede ilk kez spor kulübünün organizasyonuyla günleri kutlanan, ilçe sporunun gelişimi için fikirleri alınan ve spor kulübünün tanıtımı ile taraftar kitlesi oluşturmada neler yapılabileceğinin danışıldığı eğitimciler oldukça verimli bir akşam geçirdi.

TÜM PROTOKOL KATILDI

Organizasyona; Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Okutan, belediye başkan yardımcıları; İsa Taş ve Faruk Denli, milli eğitim şube müdürleri; Recep Gayret, Kadir Zorlu ve Bahtiyar Erdoğan, ilçe spor koordinatörü Melih Yücel, belediye özel kalem müdürü Emrah Çoban, belediye spor müdürü Ali Osman Baş, lise müdürleri ve beden eğitimi öğretmenleri katıldı.

SİZDEN FEYZ ALIYORUZ…

Organizasyon kulüp başkanımız Erhan Yılmaz’ın selamlama konuşmasıyla başladı. Hem öğretmenler gününü kutlamak hem de fikir alışverişinde bulunmak için böyle bir organizasyonu düşündüklerini belirten Yılmaz, “Sizlerden nasıl feyz alırız, kulübümüzün tanınmasında ve büyümesine nasıl destek alabiliriz ve sizler için biz neler yapabiliriz öğrenmek istedik. Birlikte ilçe sporunun gelişmesine katkıda bulunabilir, kulübümüze vereceğiniz destekle bir adım daha ileriye gidebiliriz. Davetimize katıldığınız için teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

SÜPER LİG NEDEN OLMASIN

Öğretmenler gününü tebrik eden belediye başkanı ve onursal başkanımız İsmail Baran, “Bu güzel organizasyonu yapan Kocaeli Birlikspor Kulübü Başkanı Erhan Yılmaz’a teşekkür ediyorum. Kentimizin en üst ligdeki takımı, Körfez’imizin markası. Takıma sahip çıkmak adına elimizden geleni yapıyoruz. Maçlara da hepinizi bekliyoruz. Öğrencilerimizi de maçlara gelme konusunda yönlendirelim. Gençlerimizin sporla, sanatla, edebiyatla yetişmeleri ve vatana faydalı olmaları için gayret ediyoruz. Birlikspor alt yapıda da 250 sporcuya eğitim veriyor. Körfez ailesi olarak kulübün yanında olacağız. Bu sene inşallah 1.lige çıkacağız, bir sonraki yıl da Süper Lig neden olmasın diyoruz” dedi.

ÇOK İYİ DÜŞÜNÜLMÜŞ

Organizasyonun iyi planlandığını belirten Körfez Kaymakam’ımız Hasan Hüseyin Can, “Eğitim ve sporun birlikteliğini temine yönelik ve Kocaeli Birlikspor’un eğitim camiamızda tanınmasına yönelik bu organizasyon gerçekten çok iyi düşünülmüş ve planlanmış. BU liglerde oynayacak olan çocuklarımızın genç yaşta ele alınarak yetiştirilmesi gerekir. Belediyemizin spor okulları da, kulübümüzün alt yapısı da bu konuda elinden geleni yapıyor. Kulübümüze teşekkür ediyor, onlara destek veren belediyemize ve bu geceye katılan eğitimcilerimize de teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BİRLİKTE MAÇA GİDELİM

Öğretmenleri maçlara davet eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Okutan ise “Kulübü, başta beden eğitimi öğretmenlerimize sahiplendirmek istiyoruz. Bunun için de öğretmenlerimize ihtiyacımız var. Taraftar kitlesi oluşturmak istiyoruz. Bunun öğretmenlerimizle yapmanın daha kolay olacağını düşündük. Sizlerin de desteğe ihtiyacınız olduğunda kulübümüzün kapısını çalabileceksiniz. Gayretliler. Son 3 maçlarına gittim. İkisinde de galip geldiler. Ayağım uğurlu geldi. Bu maçlarda sizleri de görmek istiyorum. Birlikte tribünde olalım. Takımın 1.lige çıkışına birlikte tanıklık edelim” şeklinde konuştu.

 

protokol

HERKES ORADAYDI

Kocaeli Birlikspor Kulübü’nün düzenlediği Öğretmenler Günü organizasyonuna kaymakam Hasan Hüseyin Can, Belediye Başkanı İsmail Baran, Milli Eğitim Müdürü İbrahim Okutan, ilçe milli eğitim şube müdürleri ve belediye başkan yardımcıları da katıldı.

 

 

ogretmenler

ÖĞRETMENLER MEMNUN

Körfez ilçedeki liselerde görev yapan beden eğitimi öğretmenleri ilk kez, ilçenin profesyonel takımı tarafından ağırlanmaktan memnuniyet duydu. Kulübe nasıl katkı verebilecekleri konusunda görüşlerini belirtti, kendileriyle birlikte yapılabilecek çalışmalarda üstlerine düşeni yapacaklarını kaydetti.

 

 

okul-mudurleri

LİSE MÜDÜRLERİ

İlçedeki 16 lisenin müdürü de organizasyona katılım gösterdi. Keyifli sohbetlerin yapıldığı yemekte müdürler kulübe duydukları sempatiyi dile getirdi, fırsat buldukça maçlara geleceklerini söyledi.

 

 

bayan-ogretmenler

BAYAN ÖĞRETMENLER

İlçenin bayan beden eğitimi öğretmenleri; Gülay Yücel (Körfez Fen Lisesi), Ayşegül Kahveci (Tüpraş 50.Yıl AL), Sabiha Özgür (Hereke Nuh Çimento MTAL), Aliye Yaylacık (Çamlıtepe MTAL) ve Emel Demirci (Hereke AL) kulübün basın sorumlusu Gönül Efe ile birlikte görünüyor.

 

 

forma-kaymakam

GURURLA TAŞIYACAĞIZ

Kocaeli Birlikspor Kulüp Başkanımız Erhan Yılmaz, Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can’a takımın formasını hediye etti. Kaymakam Can hediye için teşekkür edip “Bunu gururla taşıyacağız” dedi.

 

 

forma-belediye-baskani

MAÇLARA GİDİYORUM

Kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’a da takımın formasını hediye etti. Maçlara gittiğini belirten Baran, forma için teşekkür etti.

 

 

hediye-ve-kombine

HEDİYE VE KOMBİNE KART

Kulüp başkanı Erhan Yılmaz, günü ölümsüzleştirmek için okul müdürleri ve beden eğitimi öğretmenlerine sürekli kullanabilecekleri bir hediye takdim etti. Ayrıca maçlara rahatça gelmeleri için her bir öğretmene kombine kart verdi.

hediye-mudur

 

 

bayan-ogretmenlerle

Öğretmenler Günü Yemeği’nin sonunda kadın eğitimciler, kulüp başkanı Erhan Yılmaz, kaymakam Dr. Hasan Hüseyin Can ve ilçe milli eğitim müdürü İbrahim Okutan ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

hep-birlikte

Öğretmenler Günü organizasyonu anısına yemeğin sonunda öğretmenler, müdürler ve davetli protokol üyeleri fotoğraf çektirdi. Kusursuz organizasyon için Yılmaz ve ekibine teşekkür etti.

 

img_8761 img_8763 img_8769 img_8876 melih-hocanin-masasi sube-mudurleri yemek-sonrasi-sohbet

 

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir