full screen background image
Search
Cuma 22 Kasım 2019
  • :
  • :

Öğretmenimiz Baturman tahtanın başına geçti

Öğretmenimiz Baturman

tahtanın başına geçti

 

Kocaeli Birlikspor’umuz günün ikinci antrenmanında taktik çalıştı. Teknik patronumuz Bülent Baturman sahanın ortasındaki tahtanın başına geçti; önce çizdi, anlattı ve sonra uygulamasını yaptırdı. Oyuncumuz Mehmet Mustafa’nın ağabeyi ve yengesine jesti ise güzel anlar yaşattı

 

İKİ GRUBA AYRILDI

Kocaeli Birlikspor’umuz günün ikinci antrenmanını da tamamladı. Sabah dayanıklılık çalışan Kırmızı-Beyazlılar’ımız akşam üstü ise taktik antrenman yaptı. Toplu ısınmayla başlayan antrenmanda oyuncularımız iki gruba ayrıldı. Bir grup küçük sahada yardımcı antrenörümüz Tolga Şanbay nezaretinde dar alanda kurallı oyun çalışırken diğer grup da Alparslan Türkeş Stadı’nda teknik direktörümüz Bülent Baturman ile taktik çalışma yaptı.

TAM BİR ÖĞRETMEN

Antrenmanın en dikkat çeken noktası ise teknik direktörümüz Bülent Baturman’ın bir öğretmen edasıyla eline kalemi alıp sahanın ortasına kurdurduğu tahtanın başına geçmesi oldu. Teknik patronumuz önce taktiği tahtaya çizerek anlattı ardından oyuncularımıza uygulattı. Antrenmanın son bölümünde ise tüm oyuncularımız tam sahada taktik uygulama yaptı.

MEHMET’İN JESTİ

İdmanın sonunda ise oyuncumuz Mehmet Mustafa Yıldızaç’ın ağabeyi Şevki bey ve yengesi Büşra hanım için yaptığı jesti  ve sevgi gösterisi yüzlerde tebessüm oluşturdu. Günü çift antrenmanla geçen takımımız yarın da sabah ve öğleden sonra olmak üzere çift antrenman yapacak.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir