full screen background image
Search
Cuma 19 Nisan 2019
  • :
  • :

“Mutlu edecek sonucu alacağız”

Vergül: İstediğimiz sonucu alacağız

 

Bayram izni sona eren Kocaeli Birlikspor’umuz yenileme antrenmanıyla Etimesgut Belediye Spor maçının hazırlıklarına başladı. Teknik direktörümüz Cem Sinan Vergül, “İnanıyorum ki bu maçla beraber istediğimiz sonuçları alacağız. Futbolcularımız hem kendilerini, hem de kendilerine inananları mutlu edecekler” dedi

 

 

HAZIRLIKLAR BAŞLADI

2017-2018 sezonuna Menemen Belediye Spor deplasmanıyla başlayan 2.Lig Kırmızı Grup’taki takımımız Kocaeli Birlikspor’da bayram tatili sona erdi. 9 Eylül Cumartesi günü saat 16.30’da Alparslan Türkeş Stadı’nda oynayacağımız Etimesgut Belediye Spor maçının hazırlıklarına başlayan Kırmızı-Beyazlılar’ımız bugün (Pazar) yenileme antrenmanı yaptı. Teknik direktörümüz Cem Sinan Vergül idaresinde eksiksiz çalışan takımımız hazırlıklara moralli başladı.

UMUTLU KONUŞTU

Etimesgut maçı öncesi hazırlıklara dair değerlendirme yapan teknik patronumuz umutlu konuştu. Bayram tebriği ile konuşmasına başlayan Cem Sinan Vergül şu sözleri kaydetti: “Ülkemizin zor zamanlar geçirdiği günlerde birlik, beraberlik ve dayanışmanın üst seviyeye geldiği özel günlerden birindeyiz. Bu beraberlik bundan sonra da devam eder. Herkesin Kurban Bayramı’nı kutluyoruz. Mutlu, sağlıklı ve huzurlu olmalarını diliyoruz.

MUTLU EDECEKLER

Futbol öyle bir oyun ki; bir hafta önce yenilirsin ancak bir sonraki maçta telafi edersin. O yüzden Menemen maçı geride kaldı. Unutmak için de Etimesgut maçından mutlu ayrılmamız gerekiyor. Hazırlıklara başladık. Çocuklar mutlaka belli bir seviyeye geldiler, daha da iyi olacaklar. Sabrediyoruz. Onlar da hızlı bir şekilde yol kat ediyor. İnanıyorum ki; önümüzdeki maçla beraber istediğimiz sonuçları alacağız. Hem kendilerini, hem de onlara inananları mutlu edecekler.

ÜRETKEN TAKIMIZ

Rakiple alakalı çalışmaları da günlere yayarak yapacağız. Analizimizi yaptık; iyi yönleri olduğu gibi eksik noktaları da var. Şampiyonluk için takım kurdular. Çocuklara tek tek mevkilerindeki rakiplerinin analizini anlatacağız. Tedbirimizi alacağız. Ama maçı almak için sadece rakibi oynatmamak yeterli değil, bizim de oynamamız gerekecek. Bunun için de çocukların içerdeki rahatlığı yaşamaları lazım. Bunu da yavaş yavaş buluyorlar. Pozisyon bulmada üretkeniz. Hem mental, hem de fiziksel açıdan hazırlıklarımızı yapıyoruz. Şuan için sorun yok”.

 

 

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir