full screen background image
Search
Salı 12 Kasım 2019
  • :
  • :

“Mühim olan bizim oyunumuz”

Gökhan Terci:

Mühim olan bizim oyunumuz

 

Fikstür çekiminden sonra kısa bir değerlendirme yapan kulüp müdürümüz Mehmet Gökhan Terci, “Bir yerden başlamak gerekiyor. Mühim olan bizim nasıl bir oyun ortaya koyacağımız. Oyuncularımızın başarılı olacağına inanıyorum” dedi

TFF Riva Tesisleri’nde gerçekleştirilen 2. Ve 3.Lig Fikstür Çekimi’ne kulübümüz adına katılan ve basın mensuplarının soruları üzerine Menemen Belediyespor deplasmanıyla başlayan fikstürü değerlendiren kulüp müdürümüz Mehmet Gökhan Terci, “10 gün önce grupları çekmiştik. Grubumuzdan memnunuz. Bugün de fikstürü çektik. Ligimizin güçlü takımlarından Menemen ile başlayacağız. Bir yerden başlamak gerekiyor. Biliyorsunuz; maçlar, puanlar sahada kazanılıyor. Mühim olan; bizim ne yapacağımız ve nasıl bir oyun ortaya koyacağımız.

BAŞARACAKLAR

Bu yıl yeniden yapılanıyoruz. Hepsi İzmitli olan genç bir kadromuz var. Yeniden bir takım kurduk, çalışmalarımız sürüyor. 3 tane hazırlık maçı oynadık; oldukça başarılılardır. Fiziksel açıdan da optimum seviyeye yakınlar. Ayın 2’sinde kampa gidiyoruz. Oradaki maçları da oynadıktan sonra takımımızın iskeleti ortaya çıkacak. Her maç önemli ve hiçbiri kolay değil. Oyuncularımızın başarılı olacağına inanıyorum. Kocaelispor’a, Gölcükspor’a, Darıcaspor’a ve bütün takımlarımıza da yeni sezon hayırlı olsun diyorum” şeklinde konuştu.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir