full screen background image
Search
Salı 26 Mart 2019
  • :
  • :

Muhammet ve Berat Milli Takım yolunda

 

Kulübümüzün alt yapısından yetişen ve başarıyla formamızı taşıyan U-19 takımımızın santraforu Muhammet ile stoperi Berat, Plaj Futbolu Milli Takım Kampı’na davet edildi

 

Kocaeli Birlikspor’umuzun alt yapısından yetişen sporcular üst düzey performanslarıyla tercih edilmeye devam ediyor.  Kulübümüzün U-19 takımında forma giyen 2 oyuncumuz daha Milli Takım yolunda. Geçtiğimiz hafta Alanya’da düzenlenen Plaj Futbolu Türkiye Finalleri’nde güçlü rakipleri karşısında gösterdikleri performansla dikkatleri üzerine çeken U-19 takımımızın kaptanı olan santraforumuz Muhammet Özkal (18)  ile stoperimiz Berat Demir (17) milli takım antrenörleri tarafından yakın markaja alındı.

TFF KARŞILIYOR

Finallerin ardından temas kurulan oyuncularımız 6-11 Kasım tarihleri arasında Antalya’da yapılacak olan Plaj Futbolu Milli Takım kampına davet edildi. Futbol Federasyonu’nun davetlisi olarak hava yoluyla Antalya’ya gidecek olan sporcularımız yaklaşık 5 gün kampta kalacak. Sporcularımızı tebrik ediyor, başarılı bir kamp dönemi geçirmelerini diliyoruz.

berat-demir-2

Berat Demir

 

muhammet-ozkal-2

Muhammet Özkal
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir