full screen background image
Search
Pazartesi 11 Kasım 2019
  • :
  • :

Menemen maçımızı Batuhan Gültek yönetecek

Menemen maçımızı

Batuhan Gültek yönetecek

Kocaeli Birlikspor’umuzun Menemen Belediye Spor ile oynayacağı karşılaşmanın hakemleri belli oldu. Maçımızı Malatya bölgesinden B klasman hakem Batuhan Gültek yönetecek

Kocaeli Birlikspor’umuzun cumartesi günü saat 13.30’da Menemen Belediye Spor ile oynayacağı karşılaşmanın hakemleri belli oldu. Malatya bölgesinden B klasman hakem Batuhan Gültek’in düdük çalacağı maçta Diyarbakır bölgesinden Emre Doğu 1.yardımcı hakem, Urfa bölgesinden Çetin Öncel 2.yardımcı hakem ve İstanbul bölgesinden Erdoğan Özkaya dördüncü hakem olarak görev yapacak. Temsilci olarak Işık Alacakoç, gözlemci olarak ise Selçuk Kaya atandı.

HAKEMİN KARNESİ

Kariyerinde 60 maç yöneten orta hakem Batuhan Gültek bu maçlarda 305 kez sarı, 18 kez de kırmızı kartını kullandı ve 27 kez ev sahibi takım kazanırken 17 karşılaşmadan deplasman takımı galip ayrıldı, 16 maç da beraberlikle sonuçlandı. Karnesinde 14 2.lig maçı bulunan Gültek bu sezon 5 kez 2.lig maçı yönetti. Bu 5 maçta 3 kez ev sahibi takım, 1 kez misafir ekip galip gelirken 1 karşılaşma da beraberlikle sonuçlandı. Aynı maçlarda 29 sarı, 4 de kırmızı kart kullandı.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir