full screen background image
Search
Çarşamba 20 Şubat 2019
  • :
  • :

Mehmet Gürkan Öztürk: Şampiyonluk yolundayız

Kürşat ile göz göze gelip koşusunu yapan ve kaleciyi aşıp takıma 3 puanı getiren golü atan Mehmet Gürkan Öztürk, “Şampiyonluğa emin adımlarla ilerleyen hedef bir takımız” dedi

 

HEDEF TAKIMIZ

Maç boyunca yüksek performans sergileyen ve bu sezon kendisinin 2. golünü kaydeden Mehmet Gürkan Öztürk, “Bütün takım arkadaşlarımın ayaklarına sağlık. Çok iyi mücadele ettik. Biz artık şampiyonluğa oynayan takımız. Bunu açık açık söyleyebiliriz. Hedef bir takımız. Bu yüzden bizden önceki hafta çift forvet oynayan, hücum oynayan takımlar bize geliyorlar ve 4’lü defans, 5’li orta saha, çakılı kalıyorlar. Bu da bizim hedef takım olduğumuzu gösteriyor” şeklinde konuştu.

ZİRVE YOLUNDA

Maçın değerlendirmesini de yapan Mehmet Gürkan Öztürk, “Maça çok iyi başladık, gol de bulduk. İyi oynayan taraftık. Geçen hafta çok kötü mağlubiyet olduk. Oynayan bizdik. Hücum yapan bizdik. Ama hatalı gol yedik. Olsun herkes hata yapabiliyor. Bu hafta telafi ettiğimizi düşünüyorum. Liderlik adına, zirve adına önemli bir adım daha attık. 2. yarıya da evimizde başlayacağız. Bu da bizim için büyük avantaj olacak. Şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Herkesin ayağına sağlık” dedi.

GÖZ GÖZE GELDİK

Maçın ikinci golünü atarak takıma 3 puanı getiren başarılı oyuncumuz Mehmet Gürkan o anları da şöyle anlattı: Golü yediğimizde şok olduk, o ara biraz bocaladık ama kısa sürede toparlandık. Golden hemen önce Kürşat abiyle göz göze geldik ve koşumu yaptım. Kalecinin açılması da işimi kolaylaştırdı. Düzgün bir vuruş yaptım ve gol oldu. Kazandık. Çok mutluyuz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir