full screen background image
Search
Salı 22 Ocak 2019
  • :
  • :

Erzurumlular’a 500 kişilik yer verildi

Kocaeli Birlikspor- Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçına hemşehri dernekleri maç organizasyonu düzenliyor. Kulüp Başkanımız Erhan Yılmaz, misafir takıma 500 kişilik yer verdiklerini açıkladı

Spor Toto 2. Lig 8. haftasında 22 Ekim 2016 Cumartesi günü saat 15:00’te Körfez Alparslan Türkeş Stadı’nda Büyükşehir Belediye Erzurumspor’u ağırlayacağız. Yaklaşık 200 bin Erzurumlu’nun yaşadığı kentimizde hemşehri dernekleri harekete geçti. Maç organizasyonu düzenlemek isteyen Kocaeli Erzurumlular Derneği ve Körfez Erzurumlular Derneği başkan ve yöneticileri bugün kulübümüze gelerek başkanımız Erhan Yılmaz ile görüştü.
500 KİŞİLİK YER VERDİ
Maça gelmek isteyen taraftar sayılarının yüksek olduğunu belirten Kocaeli Erzurumlular Derneği Başkanı Avni Gözütok yer istedi. Aslen Erzurumlu olan kulüp başkanımız Erhan Yılmaz da hemşehrilerini geri çevirmedi ve yönetim kurulu üyeleriyle görüşerek misafir takıma 500 kişilik yer verdi, Erzurum’dan gelen veya İzmit’te yaşayan tüm hemşehrilerini en iyi şekilde ağırlayacaklarını belirtti.
TEŞEKKÜR ETTİLER
Ziyarette; Kocaeli Erzurumlular Derneği Başkanı Avni Gözütok, başkan yardımcıları; Emre Doğan, Özcan Kınaş ve Burhan Boz, yönetim kurulu üyeleri; Erhan Oğuz ve Tevik Oğuz ile Körfez Erzurumlular Derneği Başkanı Yavuz Göğdemir yer aldı. Konuklarımız misafirperverlikten ve kendilerine gösterilen alakadan, anlayıştan ve maç organizasyonuna verilen destekten dolayı teşekkürlerini iletti.

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Dernek yöneticileri kulübümüzün Sportif Direktörü Çağrı Arslan ve yöneticisi Orhan Güzel eşliğinde stadyumu gezerek kendilerine verilen yerleri inceledi, maç günü misafirlerini nerede ağırlayacaklarını gördü.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir