full screen background image
Search
Cumartesi 17 Ağustos 2019
  • :
  • :

Maçımızın hakemi: Turgut Doman

Maçımızın hakemi: Turgut Doman

 

Deplasmanda oynayacağımız Eyüpspor maçının hakemleri belli oldu. Ligimizde yeni boy gösterecek olan Eskişehir bölgesinden B klasman hakem Turgut Doman yönetecek

 

14 MAÇ YÖNETTİ

Cumartesi günü Eyüp İlçe Stadı’nda Eyüpspor ile oynayacağımız karşılaşmanın hakemleri de belli oldu. Maçımızı bu sene 2.Lig maçlarında boy göstermeye başlayan Eskişehir bölgesinden B klasman hakem Turgut Doman yönetecek. Geçen sezon 12 kez 3. Lig, 1 kez BAL ve 1 kez Bölgesel Gelişim Ligi U-16 Finali yöneten genç hakemin yönettiği maçlarda 6 kez ev sahibi takım, 5 kez de deplasman takımı galibiyet aldı, 3 maçı da beraberlikle sonuçlandı.

KAÇ KART VERDİ?

Hakem Turgut Doman’ın geçen sezonki kart karnesi bakıldığında ise yönettiği 12 maçta 61 kez sarı kart, 2 kez de kırmızı kart çıkardı. Bu kartlardan; 28 sarı ve 1 kırmızı kartı ev sahibi takıma, 33 sarı ve 1 kırmızı kartı da deplasman takımına gösterdi.  Yönettiği tek BAL maçında ise 3’ü ev sahibine olmak üzere 7 sarı kart çıkardı, aynı maçta ev sahibi takımına 1 de kırmızı kart gösterdi.

ESKİŞEHİR TRİOSU

Saat 16.30’da Turgut Doman’ın başlama düdüğünü çalacağı karşılaşmanın yardımcı hakemleri de Eskişehir bölgesinden atandı. 1.yardımcı hakem olarak Turgut Evran, 2. Yardımcı hakem olarak da Gürcan Dönmez görev yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Sakarya bölgesinden Burak Olcar olarak açıklandı. Maçın gözlemcisi olarak da İbrahim Bozan görev yapacak.

 

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir