full screen background image
Search
Cuma 22 Kasım 2019
  • :
  • :

Maçımızı Yavuz Çetin yönetecek

Maçımızı Yavuz Çetin yönetecek

Cumartesi günü deplasmanda Etimesgut Belediye Spor ile oynayacağımız karşılaşmayı Balıkesir bölgesinden B klasman hakem Yavuz Çetin yönetecek. Kariyerinde 115 maçta düdük çalan Çetin bu sezon 3 maçta görev aldı

 

Kocaeli Birlikspor’umuzun ligin ilk yarısında 1-0’lık skorla evine eli boş yolladığı Etimesgut Belediye Spor ile bu cumartesi günü oynayacağı maçın hakemleri belli oldu. Maçımızı Balıkesir bölgesi B klasman hakemlerinden Yavuz Çetin yönetecek. Çetin’in yardımcılıklarını ise;  Kırşehir’den Abdurrahman Atabay ve Erzincan’dan Ali Tuna yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Trabzon bölgesinden Halil İbrahim Yıldırım olarak açıklandı. Maçımıza temsilci olarak da Kamuran Aydoğan olarak atandı.

HAKEMİN KARNESİ

Kariyerinde 115 maç yöneten Yavuz Çetin 546 kez sarı kartını kullanırken 28 oyuncuya da kırmızı kart gösterdi. Bu karşılaşmalardan 53’ünü ev sahibi takım kazanırken 24’ünde deplasman takım galip geldi, 38 maçta beraberlikle sonuçlandı. Geçen sezon 21 maçta düdük çalan Çetin bu sezon ise sadece 3 maç yönetti. Bu 3 maçta da deplasman takımı galip gelirken 11 sarı ve 1 kırmızı kart kullandı.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir