full screen background image
Search
Cumartesi 22 Eylül 2018
  • :
  • :

Maçımızı Veli Karakaya yönetecek

Maçımızı Veli Karakaya yönetecek

 Tuzlaspor ile deplasmanda oynayacağımız maçın hakemleri açıklandı. Maçımızı Uşaklı B klasman hakem Veli Karakaya yönetecek. Kariyerinde 101 maç olan Karakaya bu maçlarda 518 sarı, 42 kırmızı kart gösterdi

Kocaeli Birlikspor’umuzun bu Pazar saat 13.30’da Tuzla Belediye Sahası’nda Tuzlaspor ile oynayacağı karşılaşmanın hakemleri açıklandı. Uşak bölgesinden B klasman hakem Veli Karakaya’nın düdük çalacağı maçta Ankaralı Çağlar Mehmet Uludağ birinci yardımcı hakem, Malatya bölgesinden İlker Ayten ikinci yardımcı hakem ve Gümüşhane bölgesi hakemlerinden Şahin Berker dördüncü hakem olarak görev yapacak. Ferhat Gündoğdu’nun gözlemci olarak görevlendirildiği karşılaşmada Turgay Aytepe de temsilci olarak atandı.

HAKEMİN KARNESİ

Orta hakem Veli Karakaya kariyerinde 101 maça çıktı. Bu maçların 60’ını ev sahibi takım kazanırken 19’unda deplasman takımı sahadan galip ayrıldı, 22 karşılaşma da beraberlikle sonuçlandı. 102 maçta 518 kez sarı kartının kullanan Karakaya 42 kez de kırmızı kart gösterdi. Bu sezon 7 kez 2.lig maçını yöneten Karakaya bu maçlarda da 28 defa sarı kartını çıkardı. Bu maçların 2’sini ev sahibi, 3’ünü deplasman takımı kazanırken 2 maç da beraberlikle bitti.

 

 

 

 

 
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir