full screen background image
Search
Pazartesi 21 Ekim 2019
  • :
  • :

Maçımızı Timuroğlu yönetecek

Maçımızı Elazığ’lı
hakem yönetecek
 
Çarşamba günü Sarıyer ile sahamızda oynayacağımız maçı Elazığ bölgesinden B klasman hakem Ahmet Turan Timuroğlu yönetecek Timuroğlu ikinci kez ikinci lig maçında düdük çalacak
 
Kocaeli Birlikspor’umuz ile Sarıyer arasında bugün (Çarşamba) saat 16.00’da başlayacak olan maçta Elazığ bölgesinden B klasman hakem Ahmet Turan Timuroğlu düdük çalacak. Geçen sezon 12 kez 3.lig maçında görev yapan Timuroğlu’nun yönettiği maçların 7’sini ev sahibi takım, ikisini de deplasman takımı kazandı, 3 maç da beraberlikle sonuçlandı. Bu sezon biri kupa olmak üzere 2 maçta görev aldı ve bir ev sahibi takım galip gelirken diğer karşılaşmada takımlar yenişemedi.
HAKEMİN KART KARNESİ
Geçen sezon 12 maçta 77 sarı, 1 kırmızı kart çıkaran Timuroğlu bu sezon 2 maçta 14 kez sarı kart gösterdi. Öte yandan Ahmet Turan Timuroğlu’nun yardımcılıklarını Diyarbakır bölgesinden Emre Doğu ve Bitlis bölgesinden Barış Çiçeksoylu yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Sakarya bölgesinden Serkan Önsal olacak. Maçta temsilci olarak da Necmi Kapar görevlendirildi.
 
 
 
 
 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir