full screen background image
Search
Salı 26 Mart 2019
  • :
  • :

Maçımızı Davut Dakul Çelik yönetecek

Maçımızı Davut Dakul Çelik yönetecek

Tokatspor ile cumartesi günü evimizde oynayacağımız maça İzmirli hakemler atandı. Karşılaşmamızda B klasman hakem Davut Dakul Çelik düdük çalacak

Cumartesi günü Tokatspor ile sahamızda oynayacağımız karşılaşmayı İzmir bölgesinden B klasman hakem Davut Dakul Çelik yönetecek. Çelik, geçen sezon 0-0 biten Beylerbeyi-Kocaelispor, 1-1 sonuçlanan Van Büyükşehir Belediye-Gölcükspor, 3-1 tamamlanan Sultanbeyli-Darıca maçlarını yönetti ve Sakaryaspor ile oynayıp tur atladığımız kupa maçında 4. hakem olarak görev yaptı.

KARİYERİNDE 48 MAÇ VAR

Bu sezon 2.ligde maç yönetmeye başlayan ve kariyerinde 48 maçı yöneten Çelik’in düdük çaldığı karşılaşmaların 24’ünü ev sahibi, 14’ünü de deplasman takımı kazandı. 10 maç ise berabere sonuçlandı. Çelik bu maçlarda 221 kez sarı kartını, 10 kere de kırmızı kartını kullandı.

DİĞER ATAMALAR ŞÖYLE:

Davut Dakul Çelik’in birinci yardımcısı Uşak bölgesinden Yusuf Doğan, ikinci yardımcısı İzmir bölgesinden Tolga Özcan olacak, dördüncü hakemliği İzmir bölgesinden Erdem Temel yapacak. Karşılaşmamızda Mehmet Doğan gözlemci, Ali Faik Yılmaz ise temsilci olarak görev alacak.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir