full screen background image
Search
Perşembe 14 Kasım 2019
  • :
  • :

Maçımızı “Aslan” yönetecek

Maçımızı “Aslan” yönetecek

Tire 1922 Spor maçını Diyarbakırlı C klasman hakem Lütfullah Aslan’ın yönetecek. Bu sezon 6 maçta düdük çalan Aslan ligin 2.haftasında Kozan Belediyespor’a deplasmanda mağlup olduğumuz maçı da yönetmişti

HAKEMİN KARNESİ

Cumartesi günü saat 13.30’da Tire 1922 Spor ile İzmir Tayfur Çiçek Stadı’nda oynayacağımız TFF 3.Lig 1.Grup 20.hafta karşılaşmasında Diyarbakır bölgesinden C klasman hakem Lütfullah Aslan düdük çalacak. Körfezspor’umuzun ligin 2.haftasında Kozan Belediyespor’a deplasmanda 2-0 mağlup olduğu maçı da yöneten Aslan en son 16 Aralık 2018’de maç yönetti. Aslan bu sezon 3.ligde 6 maçta düdük çaldı. Bu karşılaşmaların 2’sinde ev sahibi takım, birinde deplasman takımı galip gelirken 3 maçı da beraberlikle sonuçlandı.

ÇİFT TEMSİLCİ VAR

Maçımızın yardımcı hakemleri; Mardin bölgesinden Selman Timur ve yine Diyarbakır bölgesinden Emre Demirel olacak. Yine Mardin bölgesinden Yunus Dursun ise dördüncü hakem olarak görev yapacak. Çift temsilcinin atandığı maçta; Murat Ilgın ve Aşkın Çoksever maç organizasyonuyla ilgilenecekken Mustafa Sandalcılar gözlemci olarak görev yapacak.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir