full screen background image
Search
Salı 26 Mart 2019
  • :
  • :

Maçımızı Ankaralı hakemler yönetecek

Maçımızı Ankaralı

hakemler yönetecek

 Kocaeli Birlikspor’umuzun Mersin İdman Yurdu ile oynayacağı maça Ankaralı hakemler atandı. Maçımızı kariyerinde 64 maça çıkan ve bu sezon 2.ligte boy gösteren B klasman hakem R.Alkım Aksoy yönetecek

HAKEMLERİMİZ BELLİ OLDU

Kocaeli Birlikspor’umuzun Pazar günü saat 13.30’da yeni yapılan Mersin Stadyumu’nda Mersin İdman Yurdu ile oynayacağı karşılaşmanın hakemleri belli oldu. Ankaralı hakem triosunun atandığı maçta B klasman hakem R.Alkım Aksoy düdük çalacak. Aksoy kariyerinde 64 maç yönetti; bu maçlarda 33 kez ev sahibi galip gelirken 18 maçtan da deplasman ekipleri mutlu ayrıldı, 13 karşılaşma da beraberlikle sonuçlandı. Aksoy bu maçlarda 249 kez sarı kartını kullanırken 18 kez de kırmızı kartını çıkardı.

BU SEZON 2.LİG YÖNETİYOR

Geçen sezon ağırlıklı olarak 3.Lig maçlarını yöneten R.Alkım Aksoy bu sezon 2.lig karşılaşmalarında görev almaya başladı. 2017-2018 sezonunda 3 kez 2.lig maçında düdük çalan Aksoy’un yönettiği maçların üçünü de ev sahibi takım kazandı, 7 sarı, 1 de kırmızı kart çıktı. Aksoy’un yardımcılıklarını kentlileri Ejder Yapıcı ve Mert Türk yapacak. Aksaraylı hakem Volkan Okur ise karşılaşmada dördüncü hakem olarak görev alacak.

 

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir