full screen background image
Search
Pazartesi 21 Ekim 2019
  • :
  • :

Maçımızı Ali Zağlı yönetecek

Maçımızı Ali Zağlı yönetecek

Kocaeli Birlikspor’umuzun yarın Sarıyer ile deplasmanda oynayacağı maçı Muğla bölgesinden B klasman hakem Ali Zağlı yönetecek. Kariyerinde 156 maçta düdük çalan Zağlı 825 sarı, 64 de kırmızı kart gösterdi

Kocaeli Birlikspor’umuzun yarın Sarıyer ile deplasmanda oynayacağı maçın hakemleri belli oldu. Yusuf Ziya Öniş Stadı’nda saat 13.30’da başlayacak olan karşılaşmada Muğla bölgesinden B klasman hakem Ali Zağlı düdük çalacak. Zağlı’nın yardımcılıklarını Erzurum bölgesinden Ömer Lütfü Aydın ve Manisa bölgesinden Oğuz Akyüz yapacak. Muğla bölgesinden Ali Akdeniz’in dördüncü hakemliği üstleneceği maçta Şenol İmançer gözlemci, Murat Karakaya da temsilci olarak atandı.

HAKEMİN KARNESİ

Kariyerinde 156 maç yöneten Muğlalı hakem Ali Zağlı bu maçlarda 825 sarı, 64 de kırmızı kart çıkardı. Aynı karşılaşmalarda 65 kez ev sahibi takım galip gelirken, 48 kez 3 puanı hanesine yazdıran taraf da deplasman takımı oldu, 43 karşılaşma ise beraberlikle sonuçlandı. Kariyerinde 55 defa 2.lig maçı yöneten Zağlı bu sezon ise 5 kez ligimizin maçında düdük çaldı. B u5 maçta 22 kez sarı kartını çıkardı.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir