full screen background image
Search
Salı 12 Kasım 2019
  • :
  • :

Maçımıza İstanbullu hakemler atandı

Maçımıza İstanbullu

hakemler atandı

Kocaeli Birlikspor’umuzun cumartesi günü sahamızda Afjet Afyonspor’u ağırlayacağı maça İstanbullu hakemler atandı. Maçta B klasman hakem Serdar Akkoçoğlu düdük çalacak

HAKEMİN KARİYERİ

Kocaeli Birlikspor’umuzun cumartesi günü Afjet Afyonspor ile oynayacağı maça İstanbul bölgesi hakemleri atandı. Karşılaşmamızda İstanbul bölgesinden B klasman hakem Serdar Akkoçoğlu düdük çalacak. Kariyerinde 115 maça çıkan Akkoçoğlu bu maçlarda 527 kez sarı, 29 kez de kırmızı kartını kullandı. Bu maçların 53’ünü ev sahibi, 32’sini deplasman takımı kazanırken 30’u da beraberlikle sonuçlandı.

TAKIMLAR TANIYOR

Geçen sezondan bu yana ise 3’ü 3.lig, biri kupa maçı olmak üzere toplam 20 maç yönetti, bu maçlarda 8 kez ev sahibi, 5 kez deplasman takımı galip geldi, 7 maç da berabere sonuçlandı. Bu sezon 5. maçına çıkacak olan Serdar Akkoçoğlu biri kupa maçı 4 maçta 23 sarı, 1 de kırmızı kart gösterdi. Akkoçoğlu geçen sezon 9 Nisan’da Kocaeli Birlikspor’umuzun Konya Anadolu Selçukspor’u 3-1 yendiği ve 14 Nisan’da Afyonspor’un Ankara Adliyespor’u 4-1 mağlup ettiği maçları yönetti.

HEPSİ İSTANBULLU

Hakem Serdar Akkoçoğlu’nun yardımcıları ise yine İstanbul bölgesi hakemlerinden oluşuyor. 1.yardımcı hakem Mehmet Can Küçük, 2.yardımcı hakem Hakan Yoldaş ve dördüncü hakem Abdullah Buğra Taşkınsoy olarak belirlendi. Maçımızın gözlemcisi İlkay Güner, temsilcisi ise Sümer Özkan olarak görevlendirildi.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir