full screen background image
Search
Salı 12 Kasım 2019
  • :
  • :

Maçımıza İstanbullu hakemler atandı

Maça İstanbullu

hakemler atandı

Kastamonuspor ile deplasmanda oynayacağımız karşılaşmaya İstanbul bölgesinden hakem triosu atandı. Maçta B klasman hakem Tolga Ahmet Kalaycı düdük çalacak

Kocaeli Birlikspor’umuzun pazar günü saat 14.30’da Gazi Stadı’nda Kastamonuspor ile oynayacağı maça İstanbul bölgesinden hakem triosu atandı. Karşılaşmamızda B klasman hakem Tolga Ahmet Kalaycı düdük çalacak. Kariyerinde 58 maça çıkan Kalaycı 393 sarı, 44 de kırmızı kart gösterdi. Bu maçlarda 36 kez ev sahibi, 15 kez deplasman takımı galip gelirken 7 karşılaşma da beraberlikle sonuçlandı.

KASTAMONU’NUN KARNESİ

Bu sezon 3.kez 2.lig maçına çıkacak olan Kalaycı’nın yönettiği iki maçı da ev sahibi takım kazandı, 13 kez sarı, 1 kez de kırmızı kartını kullandı.  Geçen sezon 1 kupa olmak üzere 9 kez 3.lig maçı yöneten Kalaycı’nın yardımcı hakemliklerini Ali Uğurtan Demirtaş ve Şenol Bektaş yapacak. Giresun bölgesi hakemlerinden Volkan Cindemir’in dördüncü hakemliği üstleneceği karşılaşmanın gözlemcisi Fethi Serkan Koçak, temsilcisi ise Alaattin Durgut olarak atandı.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir