full screen background image
Search
Salı 16 Temmuz 2019
  • :
  • :

“Lig bundan sonra başlıyor”

Bucaspor’a sahasında 2 puanı penaltıyla resmen hediye ettiğimizi belirten kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, “Yalnızları oynuyoruz. Ama yalnızlığımıza rağmen şampiyonluğu kentimize hediye edeceğiz. Lig bundan sonra başlıyor” dedi

 başkan

RESMEN HEDİYE ETTİK…

Maçın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ve beraberliği kendi bireysel hatalarımıza bağlayan kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, “Söylenecek çok fazla bir şey yok. Zaman daralıyor. Maalesef kendi kendimize yapıyoruz. Bu kadar basit goller yemememiz lazımdı. Üzgünüm. Bizden Bucaspor puan almadı. Kendi kendimize puan kaybettik. Puanı resmen hediye ettik. Şampiyonluğa oynayan takımların ne yapıp edip bu tür maçların üstesinden gelmesi gerekiyor. Oyunda pozisyon da vardı. İyi mücadele de vardı. Penaltıyla da bir nevi kendi kalemize golü atmış olduk. Maçın beraberlikle bitmesini sağladık. Ama ben inanıyorum. Hedefimize eninde sonunda, bir şekilde ulaşacağız” dedi.

YALNIZLARI OYNUYORUZ

Takımımızın manevi olarak desteğe ihtiyacı olduğunu bir kez daha vurgulayan ve yalnızlığa rağmen şampiyonluk tacını takacağımızı belirten başkanımız Erhan Yılmaz, “Kentin dinamikleri yanlarında olmaya başladıkça takımlar daha da güçleniyorlar. Biz destek beklerken sadece maddiyatı dile getirmedik. Manevi desteğe ihtiyacımız olduğunu hepiniz görüyorsunuz. Yalnızları oynuyoruz. Sanki bir ilin ya da ilçenin takımı değilmişiz gibi. Allah sonumuzu hayır etsin.

LİG BUNDAN SONRA BAŞLIYOR

Ama bu çocukların emeklerinin karşılığını alacağına inanıyorum, şüphem yok. Hepsi çok karakterli ve düzgün çocuklar. Biz yalnızlığımızın içinde de o şampiyonluk tacını takarak bu kente hediye edeceğiz. Lig bizim için bundan sonra başlıyor. Aldığımız maçı verdik. Hepimiz çok üzgünüz. Yapacak bir şey yok. Maç bitti, geride kaldı. Klasik olacak ama önümüzdeki maçlara bakacağız. Zorlu bir viraja girdik. Kentin dinamiklerini de yanımızda görmek istiyoruz. Onların da bize katkı vermesi gerekiyor” şeklinde konuştu.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir