full screen background image
Search
Salı 26 Mart 2019
  • :
  • :

Lidere bileniyoruz

Hafta sonu lider İstanbulspor’u ağırlayacak olan Kocaeli Birlikspor’umuzda hazırlıklar yüksek tempoda sürüyor. Oyuncularımızın mücadele hırsı ve performansı teknik heyetimizi memnun ediyor

Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup’taki temsilcimiz Kocaeli Birlikspor 33.hafta karşılaşmasında pazar günü Alparslan Türkeş Stadı’nda lider İstanbulspor’u ağırlayacak. Pazartesi günü hazırlıklara başlayan Birlikspor’umuz bugün yüksek tempolu antrenmanla çalışmalarını sürdürdü. Antrenmanın ilk bölümünde koordinatif ısınma ve istasyon vardı. Alparslan Türkeş Stadı’nda başlayan antrenmanın ikinci bölümünde yan sahada 5’e 2 oyunu ve dar alanda oyun çalışması yapıldı.

MOTİVASYON İÇİN…

Oldukça tempolu ve verimli geçen antrenmanda futbolcularımızın performansı ve mücadele hırsı teknik heyetimizde büyük memnuniyet yarattı. Emre Balak’ın cezalı olacağı karşılaşmadan puan veya puanlar alarak play-off’taki yerimizi sağlama almak isteyen teknik direktörümüz Fatih Akyel’in oyuncuların motivasyonunu arttırma konusundaki hamleleri dikkat çekti. Keyifli ve yüksek tempolu bir antrenmanı geride bırakan oyuncularımıza ve teknik heyetimize günün sonunda tesisin bahçesinde mangal yapılarak moral depolandı.

 

 

 

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir