full screen background image
Search
Salı 22 Ocak 2019
  • :
  • :

Kupaya veda ettik

Ziraat Türkiye Kupası 3. Elem Turu’nda Denizli ekiplerinden Kızılcabölükspor’a konuk olan Kocaeli Birlikspor’da moraller bozuldu. Müsabakanın başında oyunda üstünlük kuran ve Erdi ile 7.dakikada gol bularak rahat nefes alan temsilcimiz farkı koruyamadı. 18.dakikada Emir Can’a engel olamayan kırmızı-beyazlılar 1-2’lik skorla soyunma odasına gitti.

90 DAKİKA BERABERLİK

Oyunun ikinci yarısında karşılıklı ataklar sonuç getirmedi. Kızıcabölük’ün zaman zaman üstün oyunuyla zor anlar yaşayan ekibimiz kaleyi korumayı başardı. 90 dakikalık sürede maçı sona erdirmek için gol arayışlarını arttıran Kocaeli Birlikspor oyunun uzatma devrelerine gitmesine mani olamadı. Uzatmanın ilk devresinde de ‘gol’ sesi çıkmadı.

YAN HAKEMİN BAYRAĞI

İkinci uzatma devresinde gol yollarını kat eden temsilcimiz 115. dakikada yan toptan gelen gole engel olamadı. Kalecimiz Fatih Öztürk’e yapılan faul sonrası gelen gol büyük tartışma konusu oldu. Yan hakemin faulü görüp ısrarla bayrak kaldırdığı karşılaşmada orta hakem faulü vermedi ve pozisyon golle neticelendi. Karşılaşmanın kalan dakikaları ise beraberlik için yetmedi.

 

mucadele calinmayan-faule-ve-gole-itiraz

Karşılaşmanın 115.dakikasında yan hakemin kalecimiz Fatih Öztürk’e yapılan faulü görüp ısrarla bayrağını kaldırmasına rağmen orta hakemin faul vermemesi ve pozisyonun golle sonuçlanması sırasında oyuncularımız ve teknik ekibimiz hakeme tepki gösterdi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir