full screen background image
Search
Cuma 23 Ağustos 2019
  • :
  • :

Körfez Kaymakamı’mız: En güzel örnek oldunuz

Körfez Kaymakamı’mıza doğum günü sürprizi yaptık

Dr. Hasan Hüseyin Can:
En güzel örneği oldu

Kulüp Başkanımız Erhan Yılmaz, Sportif Direktörümüz Çağrı Arslan ve Körfez Belediyesi Başkan Danışmanı ve Spor Koordinatörü Metin Özkan, Körfez Kaymakamı’mız Dr. Hasan Hüseyin Can’a sürpriz yaparak doğum günü pastasıyla birlikte ziyarette bulundu. Beklemediği anda doğum günü pastasını karşısında gören kaymakamımız Can çok mutlu oldu ve doğum günü jesti için samimiyetle teşekkür etti.

EN GÜZEL ÖRNEĞİ OLDU
Kaymakamımız Dr. Hasan Hüseyin Can, “Kocaeli Birlikspor Kulübü olarak yaş günümü kutlama nezaketi gösterdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bu davranışınızı sporun toplumsal araç olarak kullanmasının en güzel örneği olarak görüyorum. Ziyaretiniz vesilesiyle Google Play’de yer alan Uygulama geliştirmiş olmanız ve bunun Kocaeli Birlikspor’un bütün özelliklerini ortaya koyacak şekilde bir muhteva içermesi de ayrıca tebrik ve takdire şayandır.
ŞAMPİYONLUK DİLİYORUM
Bu çerçevede Kocaeli Birlikspor’un ilimizin ve ilçemizin önemli bir kulübü olarak, sporun gelişmesinde ve hayatımızda barışın, kardeşliğin, dostluğun egemen olmasına sağlayacağı katkıda en büyük değerimizdir. Biz bunun da kıymetini bilerek ortaya konulan bu başarıyı ve performansı da tebrik ediyor, çıkmış olduğunuz bu yolda bu sezonu şampiyonlukla kapatmanızı temenni ediyorum” dedi.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir