full screen background image
Search
Pazartesi 24 Eylül 2018
  • :
  • :

“Kocaelispor’umuza desteğe HAZIRIM”

Kulüp başkanımız Erhan Yılmaz:

Kocaelispor’umuza

desteğe HAZIRIM

 

Kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, olağan kongre yaparak güven tazeleyen Bahri Yavuz ve ekibine başarılar diledi, destek için üzerine düşen ne varsa yapmaya hazır olduğunu belirtti

Kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, dün tamamlanan Kocaelispor’un kongresi sonrasında yönetime başarı diledi, kulübün geleceğine ilişkin görüşlerini paylaştı. Başkanımız Yılmaz, “Öncelikle bütün Kocaelispor sevdalılarının, kentimizin ve Türkiye spor kamuoyunun gözü aydın olsun. Gururla, büyük bir aşkla formasını giydiğim, geçmişinde tarih yazan şanlı Kocaelispor’umuzun yeni tarihler yazarak hak ettiği yere gelmesini temenni ediyorum” dedi.

“BİTTİ” DERKEN BAŞLADI

Kulübün yaşadığı mali sorunlar ve gelinen noktayı destansı kurtuluş hikayesi olarak niteleyen kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, “Bu destansı kurtuluşun mimarı da, kahramanı da büyük Kocaelispor taraftarı ve Hodri Meydan grubudur. Unutmayalım ki kulüplerin gerçek sahibi taraftarıdır. Bunun önderliğini yapan Bahri Yavuz ve ekibini de ayrıca kutluyorum. Kitlenin ve camia olmanın en güzel örneğini sergilediler, ‘Bitti’ denilen noktada fitili ateşleyerek ilelebet yanmasını sağladılar” şeklinde konuştu.

DIŞA BAĞLI OLMAMALI

Kalıcı başarılar için kulübün kendi ayakları üstünde durması gerektiğinin altını çizen Yılmaz, “Bir spor ve futbol sever olarak kalıcı başarılar arzuluyorsak; artık anlık başarılarla ilgilenmek yerine önce Kocaelispor’umuzu dışa bağlı olmayacak, kar eden bir kurum haline getirmek, sonra da kalıcı başarı hedeflerine ulaştırmak için çalışmalı, her birimiz kendi gücümüze göre bu yönde destek vermeliyiz. Kocaelispor’un kendi ayakları üstünde durması, on şampiyonluğa bedeldir” paylaşımında bulundu.

BUZ KÜTLESİ KALKMALI

Kısıtlı bütçeye rağmen büyük bir inanmış kitlenin yönetimin arkasında olduğunun altını çizen başkanımız Yılmaz, “Camia olarak sabırla, aşkla, sükunetle her zamankinden daha gür bir sesle yeniden yükselişi ve başarının gelmesini beklemeliyiz. Ama önce Kocaelispor’umuzun buz kütlesinin üzerinden kalkması gerekiyor. Bütçe yine kısıtlı fakat yönetimin arkasında büyük bir ordu, herkesi dize getiren taraftarı, inanmış ve inanmaya hazır kitle var” dedi.

KATKI VERENE TEŞEKKÜR

Öte yandan kulübün kurtuluşunda katkısı olanlara teşekkür eden başkanımız Yılmaz, “Kocaelispor’umuzu siyaset üstü tutan bu kentin en büyük sosyal sorumluluk projesine katkı veren her kim varsa; tüm siyasi parti yetkililerine, sivil toplum kuruluşlarına, öncülük eden herkese -geç kalınmış bir sağduyu olsa da- kesinlikle teşekkür etmeliyiz” dedi.

YAŞASIN KOCAELİSPOR

Bir Kocaelisporlu olarak yönetime başarılar dileyen Erhan Yılmaz, “Bu ateşten gömleği giyen yeni yönetim kuruluna en içten duygularımla başarılar dilerim. Her zaman, her platformda öncü olmuşuzdur ve Erhan Yılmaz olarak destek için elimden ne geliyorsa yapacağımı tüm kamuoyunun bilmesini isterim. Yaşasın Kocaelispor” sözlerini kaydetti.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir