full screen background image
Search
Cumartesi 25 Mayıs 2019
  • :
  • :

Kocaeli Birlikspor:1-Ankaragücü:1

060508

Kocaeli Birlikspor, Anakaragğücü maçını mutlaka kazanıp, play-off iddiasını son haftalara taşımak istiyordu. Ligde orta sıralarda bulunan ve genç bir kadro ile mücadele eden Ankaragücü müsabakanın 12. dakikasında Teoman Sefa Erkan’ın attığı golle 1-0 öne geçti. Bu golden sonra Birlikspor yakaladığı net gol fırsatları yakalamaya başladı. 39’de Engin Aktürk, Birlik A.Ş’yi beraberliğe taşıdı. Bu gol aynı zamanda ilk yarının da sonucu oldu. İlk yarısı 1-1 beraberlikle sonuçlanan müsabakanın ikinci yarısı Ankaragücü yarı sahasında oynandı. Birlikspor’da yüzde yüzlük gol pozisyonlarından faydalanamadı. 68’de Birlikspor’dan  Üstün Bilgi ikinci sarı karttan kırmızı kartla oyun dışı kaldı. Bu pozisyondan beş dakika sonra Ankaragücü’nde Aytaç Öden ikinci sarı karttan oyun dışı kaldı. Maçta hem skor eşitlendi hem de oyuncu sayısı. Kalan sürede gol olmadı ve maç 1-1 berabere bitti.

040201

KOCAELİ BİRLİK: 1 -ANKARAGÜCÜ: 1

STAT: Alparslan Türkeş

HAKEMLER: Burak Cem Tahiroğlu **, Bekir Can Tahiroğlu **, İlker Karaciğer **

 

KOCAELİ BİRLİK: Fatih **, Engin ***, Ufukhan ***, Recep ***, Efe * (Dk. 56 Muhammed Burak Taşdemir *), Adnan **, Cafercan Aksu **(Dk. 83 Maksut ), Turgay **, Ramazan **, Erhan Şentürk **, Üstün *

ANKARAGÜCÜ: Gökhan Akkan ***, Aytaç *, Metin Aydın (Dk. 72 Volkan **), Orhan ***, Gürkan ***, Mehmet **, Hasan **, Muhammed **, Hasan Kaya **(Dk. 65 Levent **), Teoman Safa ***, Gökhan Erdoğan ** (Dk. 84 Emir *)

GOLLER: Teoman Safa (Dk. 12), Engin (Dk. 39: Engin)

SARI KARTLAR: Ufukhan (Dk. 8), Cafercan (Dk. 23), Orhan (Dk. 32), Üstün (Dk. 54), Engin (Dk. 57), Gürkan (Dk. 58), Aytaç (Dk. 73)

KIRMIZI KARTLAR: Üstün (Dk. 68), Aytaç (Dk. 73)
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir