full screen background image
Search
Pazartesi 25 Mart 2019
  • :
  • :

KOCAELİ BİRLİKSPOR:2-TEPECİKSPOR:2

Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grupta son maçına çıkan takımımız, ilk yarıda 2-0 mağlup duruma geçmesine rağmen ikinci yarıda oyuna giren golcü Üstün Bilge’nin iki golü ile son maçında evinde 2-2 kalarak, sezonu kapattı.

TEPECİK BİRKİKSPOR (10)TEPECİK BİRKİKSPOR (7)

Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grupta  son maçına çıkan Kocaeli Birlikspor, evinde konuk ettiği düşme potasındaki rakibi Tepecikspor A.Ş karşısında maçın ilk dakikalarında kötü mücadele ortaya koydu. Daha maçın 3.dakikasında Kemal’in golü ile maça 1-0 önde başlayan konuk ekip Tepecikspor, oyun kontrolünü eline aldı. Karşılaşmanın 10.dakikasında Adem Çalık skoru 2-0 yaptı. Kocaeli Birlikspor, rakibi karşısında oyunda bir türlü dengeyi kuramadı. Düşme potasındaki Tepecikspor, Kocaeli Birlikspor karşısında üstün oynadı. Karşılıklı ataklar halinde gelen maçın ilk yarısını Tepecikspor 2-0 önde kapattı.

TEPECİK BİRKİKSPOR (12) TEPECİK BİRKİKSPOR (11)

İKİNCİ YARIDA BASKI KURDUK
Ligde hiçbir ideası olmayan temsilcimiz Kocaeli Birlikspor, düşme potasından kurtulmak isteyen Tepecikspor karşısında ikinci yarıda toparlanarak, oyunda dengeyi kurmasına karşılık gol pozisyonlarında etkili olamadı. Oyuncu değişikliliklerinden sonra daha atak bir mücadele veren Birlikspor, Turgay, Feyyaz ve Sinan ile net gol pozisyonlarında etkili olamadı. Karşılaşmanın 60. Dakikasında sonra Üstün’ün gol arayışları temsilcimize gol umudu verdi. Maçın 65.dakikasında Üstün aradığı golü bularak skoru 2-1 yaptı. İkinci yarıda yağan yağmur sahanın zeminini ağırlaştırdı.

TEPECİK BİRKİKSPOR (6) TEPECİK BİRKİKSPOR (5)

ÜSTÜN BİR PUANI ALDI
Karşılaşmanın ikinci yarısında oyun üstünlüğünü ve baskısını artıran Kocaeli Birlikspor, rakibi Tepecikspor karşısında beraberlik golünü aradığı dakikalarda yoğun bir baskı ile beraberlik golünü Turgay ve Feyyaz ve Üstün ile aradı. Fakat aşırı yoğun yağmur altında oynanan karşılaşmada konuk ekip 2-1’lik üstünlüğün korumak için katı bir defans mücadelesi verdi. Konuk ekip kontra ataklardan üçüncü golü aradı. Kocaeli Birlikspor’un ilk golünü atan Üstün’ün 84’te kendinin ve takımının ikinci golünü atarak skoru 2-2 yaptı.

TEPECİK BİRKİKSPOR (4) TEPECİK BİRKİKSPOR (3)
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir