full screen background image
Search
Pazartesi 21 Ekim 2019
  • :
  • :

Kocaeli Birlikspor:1-Göztepe:1

Ligde Play – Off’a kalmak için son şanslarını kullanan takımımız evinde lider Göztepespor ile son dakikada yediği gol ile1-1 berabere kaldı ve Play – Off umutlarını bitirdi.

06 (Copy)07 (Copy)05 (Copy)

Kocaeli Birlikspor evinde Göztepespor ile Play – Off için ya tamam yada devam maçına çıktı. Müsabakaya yaklaşık 700 Göztepe taraftarı izlemeye gelirken, Kocaeli Birlikspor’u da 500’e yakın taraftarı destekledi. İlk yarıda Göztepespor Ertuğrul ve Emrah Meteoğlu ile oldukça tehlikeli ataklar yakalasa da pozisyonlardan faydalanamadı. Kırmızı – Beyazlı temsilcimizin de etkisiz kaldığı devre 0-0 sona erdi.

 

09 (Copy)10 (Copy)13 (Copy)

GOL DAKİKA 61’DE GELDİ
İkinci yarıda Kocaeli Birlikspor oyunda dengeyi yakalarken, Göztepespor kalesinde de tehlikeli ataklar bulmaya başladı. Dakika 61’de ise Kocaeli Birlikspor’dan Erhan Şentürk uzaktan muhteşem şut ile temsilcimizi 1-0 öne geçirdi. Bu golden sonra oyunda üstünlüğü tekrardan ele alan Göztepespor, Kocaeli Birlikspor kalesinde oldukça etkili oldu. Son dakikada korner kazanan Göztepespor da Erkan Sekman topa çok iyi vurdu topu ağlarla buluşturdu ve maç 1-1 sona erdi. Golden sonra Ufukhan ve Erhan itirazlardan dolayı kırmızı kartla oyun dışında kaldı.

16 (Copy)15 (Copy)14 (Copy)
KOCAELİ BİRLİKSPOR: 1-GÖZTEPESPOR: 1
STAT: Alparslan Türkeş
HAKEMLER: Yaşar Kemal Uğurlu *, Recep Yıldırım **, Önder Yılmaz **

KOCAELİ BİRLİKSPOR: Fatih **, Engin ***, Recep ***, Turgay **, Erhan ***, Üstün *** (Dk 85 Feyyaz), Emre ***, Adnan **, Ufukhan ***, Ramazan *** (Dk 90+3 Gökhan Meral), Maksut *** (Dk 85 Burak Taşdemir)
GÖZTEPESPOR: Oğuzhan *, İsa * (Dk 81 Mustafa *), Umut * (Dk 64 Timur *), Mehmet *, Hasan *, Cemil *, Halil * (Dk 64 Emre Aygün *), Erkan **, Emrah **, Fatih *, Ertuğrul **
GOL: Erhan Dk 61 (Kocaeli Birlikspor), Erkan SekmanDk 90+4 (Göztepespor)
KIRMIZI KART: Erhan, UfukhanDk 90+4 (Kocaeli Birlikspor)
SARI KART: Emre, Erhan, Turgay (Kocaeli Birlik), Mehmet, Emre Aygün, Erkan, Fatih (Göztepe)
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir