full screen background image
Search
Cuma 22 Mart 2019
  • :
  • :

Moralli başladık

 

cikolata

Bayrama yüzleri gülerek giren Kocaeli Birlikspor önce bayramlaştı, ardından yaptığı antrenmanla Keçiörengücü maçı hazırlıklarına başladı

 

KEYİFLER YERİNDE

Bayrama moralli giren Kocaeli Birlikspor’da cumartesi günü oynanacak Keçiörengücü maçı hazırlıkları önceki gün bayramlaşmanın ardından start aldı. Birlik Sportif AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Yılmaz, kulüp CEO’su Ozan Keser, Sportif Direktör Çağrı Arslan, Körfez Belediyesi Spor Koordinatörü Metin Özkan, teknik ekip ve futbolcular tesislerde bayram buluşması gerçekleştirdi. Keyifli anların yaşandığı bayramlaşmanın ardından kırmızı-beyazlılar antrenman öncesi toplantı yaptı. Cumartesi günü Keçiörengücü saat 15.30’da deplasmanda mücadele edecek olan Kocaeli Birlikspor teknik ve taktik ağırlıklı antrenman gerçekleştirdi.

KENDİNİ RESETLEME

Antrenmandan önce basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ve bayram mesajı veren teknik direktör Ramiz Soydaş başarıyı iyi bir ekip olmaya ve mücadeleyi sabırla sürdürmeye bağladı. Soydaş, “Bayramlar insanların olumlu düşüncelere döndüğü, manevi anlamda kendini resetlediği önemli günlerdir. Bayramın birleştirici ve uzlaştırıcı yönünü her şeyden önce içimizde benimseyen insanlar ve toplumuz. Bu güzelliğin hepimize mümkün olduğu kadar fazla güzelliklerle tekrar tekrar gelmesini diliyoruz” dedi.

KALİTEMİZ YÜKSEK

Geride bırakılan Anadolu Üsküdar karşılaşmasıyla ilgili değerlendirmede de bulunan teknik patron Ramiz Soydaş şunları söyledi: Maçta tutuk başlayan ama sonra gerçekten futbolun gereklerini sahaya yansıtan ve neticeye ulaşan bir takım hüviyetini oluşturduk. İkinci devre özellikle çok memnun etti. Bizim takımımızın genel kapasitesinde, kalitesinde var olan ama o anda tutukluktan kaynaklanan eksilen süreci toparladık. Takımımız, ilçemiz ve Kocaeli adına coşkulu kazanım oldu. Futbolcu kardeşlerimiz, teknik ekibimiz ve tüm çalışan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Biz bir ekibiz. Güzel bir sinerjimiz var. Kaliteli bir bütünü oluşturuyoruz.”

EN İYİ SONUÇLA DÖNECEĞİZ

Kart cezalısı Onur Garip ile sakatlanan Fatih Kıran dışında eksiksiz kadroyla gideceği Keçiörengücü karşılaşmasıyla ilgili olumlu mesajlar veren Ramiz Soydaş, “Mutlaka sezon içinde zor maçlar olacak. Biz zor maçlardan değil, kolay maçlardan ürküyoruz. Konsantrasyonla ve motivasyonla ilgili sıkıntılar oluşabiliyor. İnanıyorum ki; orada ne yaptığını bilen, sabırlı, iyi mücadele eden, sahada rakibin konumuna uygun, özellikle de yenilikleri uygulayabilen bir takım olarak gidip en iyi şekilde neticemizi alıp döneceğiz” sözlerini kaydetti.

tebrik-2

tebrik

teknik-ekip

takim-halinde

yedirdi

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

isinma
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir