full screen background image
Search
Cuma 06 Aralık 2019
  • :
  • :

Kocaeli Birlikspor dört hazırlık maçı yapacak

Devre arası kamp çalışmasının ikinci etabını Belek’te yapacak olan Kocaeli Birlikspor’da hazırlık maçı programı belli oldu.

Bu sezon PTT 1.Lig’e çıkmak için, zirve yolunda büyük mücadele veren Kocaeli Birlikspor devre arası hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor. Yeşil siyahlılar, devre arası kamp çalışmalarını yıl başı öncesi ve yılbaşı sonrası olarak iki etaba ayırdı.26 Aralık Cumartesi gününden itibaren hazırlıklarını kendi tesislerinde günde çift idman yaparak sürdürüyor.  30 Aralık çarşamba gününe kadar kamp çalışmalarını burada gerçekleştirecek olan Kocaeli Birliksporlu futbolcular 31 Aralık-01 Ocak tarihlerinde yıl başı nedeniyle izinli olacak.

idman
İkinci etap kamp çalışmaları için 2 Ocak cumartesi günü Kocaeli Birliksporlu futbolcular, Antalya Belek Sirene otelde bir araya gelecek. 9 Ocak  tarihine kadar burada çalışacak olan Kocaeli Birliksporlu futbolcular, burada dört hazırlık maçı yapacak.İlk olarak Ümraniyespor ile 4 Ocak’ta karşılaşacak olan yeşil siyahlılar ikinci hazırlık maçını 7 Ocak’ta Kırklarelispor ile yapacak. 8 Ocak’ta Fethiyespor ile karşılaşacak olan Kocaeli Birlikspor’lu futbolcular son hazırlık maçını 10 Ocak’ta Anadolu Selçukspor ile yapacak. 

4 OCAK ÜMRANİYESPOR
7 OCAK KIRKLARELİSPOR
8 OCAK FETHİYESPOR
10 OCAK ANADOLU SELÇUKSPORBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir