full screen background image
Search
Pazartesi 11 Kasım 2019
  • :
  • :

Raif: Önümüzdeki maçlara bakacağız

Raif: Önümüzdeki

maçlara bakacağız

İyi bir kamp döneminden sonra ilk maçta kendilerini gördüklerini belirten takım kaptanımız Raif Uzuner, “Daha güçlü ve tecrübeliyiz. Bu maçın sonucuna üzüldük ancak önümüzdeki maçlara bakacağız” dedi

GOL ARADIK AMA…

Takım kaptanımız Raif Uzuner, “Kampı iyi geçirdik. Güçlendik. Dolduk. Futbolun temel prensiplerini sahada uygulamaya çalıştık. Frikikten talihsiz bir gol yedik. Demoralize olmadık. İlk yarı başa baş bir mücadele oldu. İkinci yarı gol aramaya çıktık. Bir oyuncumuz atıldı, 10 kişi kaldık. Ardından onlar da 10 kişi kaldı. Uzun vurduk, ayağa çıkmaya çalıştık. Yanları denedik. Onlardan daha çok pozisyonlara girdik fakat değerlendiremedik. Eğer 1-1’i yakalayabilseydik daha farklı olabilirdi. Onların gücü bitmişti. Dikkatsizliklerimizden goller yedik.

DAHA GÜÇLÜYÜZ

Golü yiyen de biziz, atan da biziz. Puan kazanırsak biz kazanıyor, kaybedersek de biz kaybediyoruz. Biz bir olduk. Daha da bütün olacağız. Önümüzde Etimesgut maçı var. İyi mücadele edip, iyi futbol ortaya koyduğumuz rakiplerle bu kez daha güçlü ve tecrübeli olarak oynayacağız. İnşallah daha iyi olacak. İkinci devrenin ilk maçıydı. Kendimizi gördük. Sonuca üzülüyoruz elbette ama önümüzdeki maçlara bakacağız” şeklinde konuştu.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir