full screen background image
Search
Pazartesi 21 Ekim 2019
  • :
  • :

Kaptanımız Raif: Kaçan galibiyete üzüldük

Kaptanımız Raif:

Kaçan 3 puana üzüldük

 

Maçın kilit isimlerinden olan ve takımımıza puanı getiren penaltıyı kullanan kaptanımız Raif Uzuner, “Gol yedikten sonra demoralize olmadık. Hemen toparlanıp baskı kurduk. Berabere kaldık ama kaçan 3 puana üzülüyoruz” dedi

3 PUANI KAÇIRDIK

Skorda dengeyi kuran ve takımımıza puanı getiren penaltıyı kullanan takım kaptanımız Raif Uzuner, “Oyunun ilk başlarında golü yedik. Demoralize olmadık. Toparlandık, daha çok üstüne çıktık ve baskılı oynadık. Önde bastık pozisyonlara girdik, şut attık. İlk yarı bitmeden de beraberliği yakalayabilirdik. Bugün berabere kalıp 1 puan aldık ama kaçan 3 puan için üzülüyoruz” dedi.

ÇOK BASKI YAPTIK

Üst üste maç oynamanın kendilerini zorladığını belirten kaptanımız Raif, “Ligde 4. maçımız. Ki çarşamba günü de kupada 120 dakika oynadık. Ben 110 dakika oynadım. 3 gün üstüne bu kuvvette, bu tempoda oynamak gerçekten zordu. Rakiplerimizin çoğu kupada oynamamıştı. Ona rağmen golden sonra bir etkileri olmadı. Biz de çok baskı yaptık.

TAKIM OTURUYOR

Ayrıca onların geri çekilmeleri, pozisyon vermeleri, hataları da bizim güvenimizi arttırdı. Takımımız oturmaya başladı. Ufak tefek şeyler var. Yediğimiz golde uzaklaştırabilirdik, faul belki var, belki yok ama olmadı. Önemli olan golden sonra hemen toparlanmaktı, bunu başardık ve maçın son düdüğüne kadar bırakmadık” sözlerini kaydetti.




Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir