full screen background image
Search
Cuma 22 Kasım 2019
  • :
  • :

Kaptanımız Raif: Gayet iyi oynadık

Kaptanımız Raif:

Gayet iyi oynadık

Kaçırdığı goller ve attığı penaltıyla takıma en büyük katkıyı veren isimlerden takım kaptanımız Raif Uzuner, “Takım olarak iyi bir ivme kazanıyoruz. Bugün skordan ziyade oyun anlayışımızı sahaya nasıl yansıtacağımız önemliydi. Gayet iyiydik” dedi

İYİ BİR İVME KAZANIYORUZ

Takım kaptanımız Raif Uzuner maçın ardından önce kamp sürecini ardından müsabakayı değerlendirdi, “Ligin 2. devre hazırlıklarına tesislerimizde başladık. 12-13 günümüz dayanıklılık ve kuvvet antrenmanlarıyla geçti. Antalya’da 2. günümüzde ilk hazırlık maçına çıktık. Genellikle hocamızın antrenmanlarda çalıştırdığı taktikleri maça yansıtmaya çalıştık. Kamp bitimine kadar daha çok çalışıp üstüne koyarak iyi bir ivme kazanacağız” şeklinde konuştu.

OYUNUMUZ GAYET İYİYDİ

Maçta takımımıza penaltı kazandıran ve gole çevirerek ilk yarıda skorda farkı 2’ye çıkaran kaptanımız Raif kendi performansıyla ilgili olarak ise “Bugünkü maçta bir pozisyonda şutum direkten döndü, bir tane daha kaçırdım. Penaltı öncesinde topu iyi getirmiştim fakat düşürüldüm. Penaltıyı da gole çevirdim. Tabii ki önemli ancak skordan ziyade oyun anlayışımız önemliydi. Bunu da sahaya iyi yansıttığımızı düşünüyorum” dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir