full screen background image
Search
Salı 25 Eylül 2018
  • :
  • :

Kaptanımız: Kazanmayı öğrendik

Maçın son dakikasında gelen röveşatayı mükemmel uzanışla çıkaran ve takımımızın 3 puanını maç sonuna kadar koruyan kaptanımız Fatih Öztürk, “Zor olanı; kazanmayı öğrendik” dedi

 

Yoğun tempoda oynadıklarına dikkat çeken takımımızın kaptanı ve bugünkü maçta 3 puanı getiren kurtarışıyla alkışı hak eden Fatih Öztürk röportajında, “Hem zor hem de art arda maçlar oynuyoruz. Biz bu zor maçların üstesinden çok iyi geldik. Pazar-çarşamba, pazar-çarşamba maç periyodumuz vardı. Ama Fatih hocayla zor olan bir şeyi; kazanmayı öğrendik. Özellikle galip gelmeyi çok iyi başarıyoruz” dedi.

ÇOK İYİ DEFANS YAPIYORUZ

Bu liglerde uzun yıllardır oynadığını belirten Kaptan, “Bazen kötü oynuyoruz, belki pozisyona az giriyoruz. Ama pozisyon az veriyoruz. Şunun altını çizmek istiyorum; kazanmayı öğrenmek galip gelmekten daha zor. Çok iyi oynayıp kaybedilen maçlar oluyor. Artık maça çıkarken ‘Bugün galip geleceğiz’ diyebiliyorum. Çok iyi defans yapıyoruz. Yürekten oynayan çok arkadaşım var. Hepsinin ayağına, yüreğine sağlık. Bugün yine aslanlar gibi mücadele ettiler. Hepsine sonsuz teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

BEN DE İYİ MAÇ ÇIKARDIM

Son dakikada gelen röveşatayı mükemmel bir kurtarışla çıkaran kaptan Fatih Öztürk, “Bana gelince; canla başla mücadele etmeye çalışıyorum. Yüksek motivasyonda olmaya çalışıyorum. Takım için bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Allah yardım etti bugün çok iyi maç çıkardığıma inanıyorum. İnşallah bunun devamı gelir. Önemli olan sezon sonu nereye geldiğimiz. Şuan başka bir şey söylemeye gerek yok. Daha da iyi olacağız inşallah” sözlerini kaydetti.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir