full screen background image
Search
Salı 25 Eylül 2018
  • :
  • :

“Daha ne kadar sürecek?”

 

 

Takımın kaderine terk edilmişliğini anlayamadığını belirten kaptanımız Fatih Öztürk, kent büyüklerine seslenerek “Daha ne kadar bizi görmezden geleceksiniz?” serzenişinde bulundu

IMG_2871

KİMSE ZARAR VEREMEZ

Takım kaptanımız ve kalecimiz Fatih Öztürk, “Uzun zamandır deplasmanda kazanamıyorduk. Bugün de bizi zor maç bekliyordu. Bunu biliyorduk. İnanılmaz inançlı, müthiş istekli ve yürekli, adam gibi adamlarla birlikte mücadele ediyoruz. Tüm takım arkadaşlarımın ayağına sağlık. Hepsine sonsuz sevgi ve saygı sunuyorum. Bu kadar eksikliğin ve terk edilmişliğin olduğu yerde böyle mücadele eden insanlar topluluğu olduğu sürece bize hiçbir kuvvet zarar veremez” dedi.

ÇOK MERAK EDİYORUM

Takımın kaderine terk edilmesine sitem eden kaptanımız Fatih Öztürk, “Türkiye’nin en önemli şehrinde bu kadar yalnız bırakılmamızın nedenini merak ediyorum. Açıkçası biz mücadelemizi hiçbir zaman bırakmayacağız. Şampiyonluk yolunda olacağız ve devam edeceğiz. Büyüklere sesleniyorum. Bu takımı artık ne kadar görmezden gelebilirsiniz, bilmek istiyorum” serzenişinde bulundu.

TAKIMDA HATA ARAMAYIZ

Oyunu ve Ali Kemal ile gelen galibiyeti de değerlendiren kaptanımız, “Çok iyi mücadele ettik. Kazanan taraf biz olduk. Her zaman kazanan taraf olmak istiyoruz. Ama bazen şanssızlık oluyor. Geçen hafta 90+4’te penaltı kaçırdık, kazanamadık. Ama bu hafta Ali Kemal 90+2’de gol attı, bizi galip getirdi. Biz onu atamadığı penaltıda da sahiplendik. Biz asla arkadaşımızın, dostumuzun “Sen kaçırdın” diye hatasını aramadık, aramayız. Hiçbir arkadaşımıza “Sen atamadın. Senin yüzünden…” demiyoruz. Bu yüzden Allah bugünkü galibiyeti bize nasip etti. Ali Kemal galibiyeti getirdi. Onu da tebrik ediyorum. İnşallah şampiyonluk yolunda devam edeceğiz. Ne gerekiyorsa yapacağız. Herkesin ayağına sağlık” sözlerini kaydetti.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir