full screen background image
Search
Cuma 22 Kasım 2019
  • :
  • :

Kaptan Raif Uzuner: Oynadıkça kazanıyoruz

Kaptan Raif Uzuner:

Oynadıkça kazanıyoruz

 

Karaköprü Belediyespor karşısında etkili oyun sergileyen ve bir de gole imza atan takım kaptanımız Raif Uzuner, “Oynadıkça özgüven kazanıyoruz. Hocalarımızın gösterdiğini iki maçta en az kusurla uyguladık. Taktik antrenmanlardan sonra daha da iyi olacağız” dedi

Karaköprü kalesini havalandıran takım kaptanımız Raif Uzuner, “Henüz başlayalı 9 gün oldu. Hazırlık sürecimiz güzel geçiyor. Şimdi bizden daha genç arkadaşlarımız var. Biz de genciz tabi ama onlar bu ortamları yeni yeni görüyorlar. 9 gündür kondisyon çalışıyoruz. Hazırlık maçından sadece bir gün önce taktik çalıştık. Hocalarımızın gösterdiklerini iki maçta en az kusurla uyguladığımızı düşünüyorum. Bir idmanda sahaya bunu yansıtabiliyorsak daha çok taktik idmana girdikçe takımın daha iyi olacağını, yavaş yavaş oturacağını söylemek mümkün” dedi.

HEPSİ ÇABUK ALIŞTI

Bu sezon takım kaptanlığını üstlenen Raif Uzuner bu konuda takım arkadaşlarına teşekkür etti ve “Onur ile beraber bu görevi yürütüyoruz. Kaptanlık bize çok gençken geldi. Allah var; çocuklar da çok saygılı ve kibarlar. Bir sıkıntı hiç çıkarmıyorlar. Onların böyle olması bizim işimizi kolaylaştırıyor. 9 gündür profesyonel gibiler; alıştılar, profesyonelce davranıyorlar ve çalışmaya başladılar” diye konuştu.

TAKIM OTURUYOR

Takımın bir önceki hazırlık maçına göre çok daha tempolu ve az hatayla oynadıklarının belirtilmesi ve bunu neye bağladığının sorulması üzerine kaptanımız Raif, “Takım yavaş yavaş oturuyor. Daha kampa gideceğiz ve çok hazırlık maçı yapacağız. Her hazırlık maçında üstüne koyacağız. Oynadıkça daha çok özgüven kazanacağız. Sonunda güzel bir şablon ortaya çıkacak” yorumunda bulundu.

KENT BÜYÜKLERİNE…

Kaptanımız sonra olarak “Dışardan bize destek az. Erhan başkan da yalnız kalıyor. Bunu içerden görebiliyoruz. Başkanımız bize destek çıkıyor, arkamızda duruyor. Tek başına mücadele ediyor. Hepimiz İzmit’in çocuğuyuz ve biz Kocaeli’nin takımıyız. Kentin büyüklerinin bize sahip çıkmasını canı gönülden istiyoruz” sözlerini kaydetti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir