full screen background image
Search
Perşembe 23 Mayıs 2019
  • :
  • :

Kaptan “Gerekeni Yapacağız”

 

 

Kocaeli Birlikspor’un kaptanı Turgay Gölbaşı, Karagümrükspor karşısında da sahada gerekeni yapacaklarını söyledi.

 

Hafta sonu oynadıkları Tokatspor karşılaşmasıyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Kocaeli Birlikspor’un takım kaptanı Turgay Gölbaşı, “Tokatspor’un zor bir rakip olduğunu biliyorduk, sonuçta bir puanla sırlamada üstümüzde yer alıyordu. Çok iyi oynayarak galip geldik. Tokatspor maçı bu sezon oynadığımız en iyi maçlardan biriydi. Tokatspor karşısındaki oyunumuzu diğer maçlarda da sahaya yansıtırsak, şampiyon oluruz.

turgay01

ORTAMDAN ETKİLENMEYECEĞİZ

Pazar günü deplasmanda oynayacakları Karagümrükspor karşılaşmasıyla ilgilide açıklamalarda bulunan tecrübeli kaptan Turgay Gölbaşı, “Rakibimiz evinde iyi oynuyor. İstatistiklere göre evinde zor yenilen bir takım. Bizde zoru başarmak için maça çıkacağız. Seyirci baskısı elbette ki üzerimizde olacaktır. Takımımızda çok tecrübeli isim var. Bu ortamdan etkilenmeyeceğiz. ”dedi.

turgay02

SUNİ ÇİM FOVİSİ

Kaptan Turgay,”Bizim için tek dezavantajın sahanın suni çim olması gibi görünüyor. Takımımız pas yapan bir takım. Tabi haliyle suni çimde bunu doğal çime oranla daha rahat yapamıyoruz. Tuzlaspor maçında da, Tepecikspor karşılaşmasında da suni çimde oynadığımız da gördük ki suni çim takımımızın oyununu etkiliyor. Ama tabi bu mazeretlere sığınmıyoruz. Hocamızın şans vermesi durumunda ben ve takım arkadaşlarım sahada gerekeni yapacaktır.”dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir