full screen background image
Search
Cuma 19 Nisan 2019
  • :
  • :

Kaptan Fatih Öztürk: En büyük artım…

Kalesinde devleşerek mutlak gole izin vermeyen Fatih Öztürk:

En büyük avantajım
takım arkadaşlarım

Takım olarak şampiyon olacaklarına inandıklarını, bu nedenle galibiyetlerin süreceğini belirten takım kaptanımız ve kalecimiz Fatih Öztürk kalesinde mutlak gole izin vermedi. Kaptan Öztürk, “En büyük artım takım arkadaşlarım” dedi

GALİBİYET SÜRECEK
Konya’dan alınan 3 puanda önemli katkısı bulunan takımımızın kaptanı ve başarılı kalecimiz Fatih Öztürk, “Takım halinde iyi oynuyoruz. Takım halinde iyi defans yapıyoruz. Takım halinde kazanmayı öğrendiğimizi demiştim. Çok iyi bir galibiyet serimiz var. Bütün arkadaşlarımın yürekten oynaması galibiyetlere etki ediyor. Herkesin ayağına sağlık, teşekkür ediyorum. Galibiyetlerin devamı gelecek. Çünkü biz şampiyon olacağımıza inanıyoruz. Rakibin kim olduğu önemli değil. Her hafta yeni bir başlangıç yapıyoruz. Çıkıp oyunumuzu oynuyoruz. Haftaya da Allah’ın izniyle galip geleceğiz” dedi.
EN BÜYÜK ARTIM…
Müsabakanın 75. dakikasında mutlak golü önleyen kurtarışıyla kalesinde devleşen kaptanımız Fatih Öztürk, “Maçta çok iyi konsantre olmaya çalışıyorum. Çünkü takımımın bana ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Maç içerisinde olabiliyor. Bugün de rakiple karşı karşıya kaldığım pozisyonda çok iyi yer tuttum. Ve kurtarmak nasip oldu. Takım halinde çok iyi mücadele ediyoruz. Benim en büyük artım o oluyor” sözlerini kaydetti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir