full screen background image
Search
Cuma 22 Kasım 2019
  • :
  • :

Kampta ilk etap yarın bitiyor

Kampta ilk etap
yarın tamamlanıyor

Yeni sezonun hazırlıklarında ilk etabı yarın sabah tamamlayacak olan Kocaeli Birlikspor’umuz bugün eğlenceli ve bir o kadar tempolu antrenmanların ardından mangal keyfi yaptı. 3 gün izin yapacak olan oyuncularımız pazar günü yeniden ‘topbaşı’ diyecek

İlk etap hazırlık kampını yarın sabah yapacağı antrenmanla tamamlayacak olan Kocaeli Birlikspor’umuzda çalışma temposu yüksek, moraller yerinde. Hazırlık maçlarında sahaya yansıtılan oyun karakteri ve antrenmanlardaki oyuncuların istekliliği teknik heyetin yüzünü güldürüyor. Yeni sezona hazırlık sürecinin Kocaeli ayağında bugün son kez çift antrenman yapıldı.
YARIN İZİN BAŞLIYOR
Sabah; Turgutlu maçında uzun süre oyundakalan oyuncularımız rejenerasyon antrenmanı yaparken, diğerleri topla oyun oynadı. Akşam ise futbolcularımız 5’e 2 oyununun ardından hızlı hücum çalıştı. Antrenman sonrası mangal keyfi yapan oyuncularımız yarın sabah son kez çalışacak ve 30 Temmuz’da toplanmak üzere izne çıkacak. Pazar günü tesiste yeniden kampa girecek olan oyuncularımız 2 Ağustos’ta Afyon kampına gidecek.

 

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir