full screen background image
Search
Perşembe 14 Kasım 2019
  • :
  • :

Kamp takvimimiz belli oldu

Kamp programımız belli oldu

Takımımızın kamp programı belli oldu. 2 Ağustos’ta Afyon Budan Hotel’de kampa girecek olan Kırmızı-Beyazlılar’ımız 15 Ağustos’ta dönecek. Teknik patronumuz Cem Sinan Vergül iki günde bir maç yapmayı planlıyor

KAMP 2 AĞUSTOS’TA
Temmuz ayı programı ile kamp takvimini açıklayan teknik direktörümüz Cem Sinan Vergül, “Takım şuan tesislerimizde kampta. 27’sinde sabah antrenmanının ardından takıma 2 gün izin vereceğiz. Ardından 30 Temmuz’da takımı toplayacağız ve 2 Ağustos günü sabah antrenmanının ardından şehir dışı kampı günlük için hareket edeceğiz. Kampı Afyon’da Budan Hotel’de yapacağız. 2 Ağustos’ta başlayacağız ve 15’inde bitireceğiz.
2 GÜNDE BİR MAÇ…
Orda da sık maç programı uygulamayı düşünüyoruz. Onunla ilgili görüşmelerimizi de yapıyoruz. 8 Ağustos’ta Tire ile hazırlık maçı yapacağız. 2 günde bir maç yapmayı düşünüyoruz. Kampa gidene kadar çocukları zaten belirli bir düzeye çekeceğiz. Orada da çocukların bir arada oynaması, maç temposu ve tecrübesi kazanması ve rakiplerinin seviyelerini görmesi bizim için önemli. O yüzden sık maç düşünüyoruz” sözlerini kaydetti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir