full screen background image
Search
Cuma 19 Nisan 2019
  • :
  • :

Kamp Öncesi Hazırlıklar Sürdürüyor

Sezon öncesi ilk etap kampını Erzurum’da yapacak olan Kocaeli Birlikspor, kamp öncesi son hazırlıklarını Yarımca brunga’da sürdürüyor.

birlik  çift kale maç düz koşu

Bu sezon kamp öncesi iki haftadır Yarımca’da sürdüren Kocaeli Birlikpsor, Çarşamba sabahı Dedeman Otel’de yapacağı kamp için Erzurum’a hareket edecek. İç transferde görüşmelerini tamamlayan dış transferde de bir çok isimle görüşen Kocaeli Birlikspor, kamp öncesi dış transferde de görüştüğü isimlerle transferde son noktayı koymak istiyor. Öte yandan yeşil siyahlılar, Teknik direktör İsmet Taşdemir nezaretinde dört günlük bayram tatilinin arından Yarımca brunga’da hazırlıklarına kaldığı yerden devam etti. İdmanda bir süredir çeşitli takımların alt yapısından gelen sporcuların elendiği gözlenirken, izinleri biten ve sözleşmelerini imzalayan A takım sporcularının  idmanlara eksiksiz katıldığı gözlerden kaçmadı.

sıcakta sık sık su ıctılerkaleci idmanhoca uyardı02

Düz koşularla idmanlara başlayan Kocaeli Birliksporlu futbolcular,  kısa alanda paslaşmaların ardından, çift kale maç yaptı. Kıran kırana geçen çift kalede gol sesi çıkmazken, Teknik direktör İsmet  Taşdemir futbolcuları zaman zaman uyardı. Geçtiğimiz sezon takımın istikrarlı futbolcuları arasında yer alan Recep Yılmaz’ın neşesiyle takım arkadaşlarının ilgi odağı oldu. Yeşil siyahlılar kamp öncesi günde çift idmanla hazırlıklarını sürdürecek.

çift kale maç enstaçma germehoca uyardı

recep idmanlarda oldukca neseliyehi transfer erhanismet hoca
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir