full screen background image
Search
Salı 26 Mart 2019
  • :
  • :

“İyi oyunun üstüne galip geldik”

“İyi oyunun üstüne galip geldik”

İyi performans sergileyerek takım oyununa büyük katkı sunan takım kaptanımız Raif Uzuner, “Haftalardır çok iyi oyun oynuyor fakat skora yansıtamıyorduk. Bu hafta iyi oyunun üstüne kazanmak iyi oldu” dedi

Takım oyununa büyük katkı sunan, ofsayt nedeniyle attığı 2 golü geçerli kabul edilmeyen ve kaçırdığı mutlak golle yürekleri ağızlara getiren takım kaptanımız Raif Uzuner, “Maça iyi başladık. Aslında denk başladık. Çok erken golü bulduk. Sonra moralimiz de yükseldi. 5-6 haftadır iyi oyun oynuyorduk ama skora yansıtamıyorduk. Bugün her zamankinden daha çok istedik. İzmit’ten gelirken, yolda, maça gelirken, burada ısınırken hep çok istedik. Skora da yansıdı. Epeydir iyi oynuyorduk üstüne kazanmak çok iyi oldu. Bundan sonraki haftalarda da daha iyi olacak. Haftaya da inşallah evimizde de iyi oyun ve skora imza atacağız” dedi.

KAÇIRDIĞI GOLÜ ANLATTI

Kaçırdığı gol pozisyonunu yorumlayan kaptanımız Raif, “Yahya Kemal’in topu aldığını görünce savunmanın arkasına doğru koştum. Karşı karşıya geçtim. Stoperin ayaklarını yerden kestiğini gördüğümü sandım, topa kayacağını düşündüm. Ayakta kalınca şaşırdım. Kaleci de gelince topu bir an önce ayağımdan çıkarmak istedim. Bakmadan vurdum ve dışarı gitti. Golü kaçırdık ama galip geldik. Önemli olan da buydu. Maçtan sonra da çok sevindik. Muhammet’in doğum günüydü ama bildiğimizi belli etmiyorduk. Soyunma odasına döndüğümüzde galibiyeti ona armağan ettik” sözlerini kaydetti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir