full screen background image
Search
Pazartesi 21 Ekim 2019
  • :
  • :

İşte yeni yönetimimiz

İşte yeni yönetimimiz

 

Kocaeli Birlikspor’umuzun bir süredir beklenen yeni yönetimi yemekte bir araya geldi. Birbirleriyle tanışan yeni yönetim kulübün menfaatiyle ilgili temennilerde bulundu

 

İLK KEZ BİR ARADALAR

Sezon sonu değerlendirmesinde kulübümüzü satmayacağını ve güçlü bir yönetimle yoluna devam edeceğini açıklayan kulüp başkanımız Erhan Yılmaz yeni yönetimle ilk kez bir araya geldi. Başol Steak House’da yemekte buluşan yeni yönetimimiz hem birbirini tanıdı, hem de kulübün geleceği adına beklenti ve temennilerini ortaya koydu. Birbirlerine kendilerini tanıtan yöneticilerimiz bir sonraki toplantıda görev dağılımı yapacak.

YOLUMUZ ZOR VE UZUN

Kulüp başkanımız Erhan Yılmaz yemeğin açılış konuşmasında, “Uzun zamandır bir çalışmanın eşiğindeydik. Şuanda bizimle birlikte yürümesini istediğimiz değerli insanlarla bir aradayız. Bana futbolculuğumda yöneticilik yapmış ağabeylerim de var burada. Yolumuz uzun ve meşakkatli. Aramızda olmak isteyen başka arkadaşlarımız da vardı. Ancak tüzük gereği daha fazla sayıda alamadık. İyi bir ekip olacağımızı, sahalarda bu kulübü daha iyi yere getireceğimize inanıyorum. Tek derdimiz spora hizmet etmek.

DEĞERİ ANLAŞILACAK…

Ülke futbolunu düşündüğümüzde; yerli oyuncusu yok denecek kadar az olan Süper Lig’e bakınca bizim liglerin ne kadar değerli olduğunu herkes zamanla daha iyi anlayacak. Sizlerle ilgili daha güçlü olacağız. Hepiniz birer Erhan Yılmaz olacaksınız, sesimiz olacaksınız. Belki de bu kulübe benden daha çok şey katacaksınız. Bunun mücadelesini vereceğiz. Bizimle beraber olmak istediğiniz için teşekkür ederim. Herkes birbirini tanısın. Yarın 17.30’da sezon açılışımız var. Orada da halkımızın karşısına çıkacağız” şeklinde konuştu.

 

İŞTE YÖNETİMİMİZ:

Erhan Yılmaz, Murat Pehlivan, Gürsel Çelikkeser, Sami Durmuşoğlu, Adnan Yaman, Necat Erdeniz Çolak, İrfan Özkartal, Zafer Şahin, Nevzat Bayram, Faruk Karakuzu, Mustafa Yavaş, Orhan Güzel, Ozan Keser, Yahya Öztürk, Murat Koçver, Ozan Denli, Bayram Oral, Mehmet Aktan, Abdullah Köse, Çetin Zerenoğlu, Emrah Alper Bozatlı, Yaşar Arslan, Ömer Taştekin.

 

 

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir