full screen background image
Search
Pazartesi 21 Ekim 2019
  • :
  • :

İşte İcra Kurulu’muz…

İcra Kurulu’muz açıklandı

Kulüp Başkanımız Erhan Yılmaz geçen hafta açıkladığı yeni yönetim kurulumuzla ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda icra kurulu, denetim kurulu ve transfer komitesi belirlendi

 

 

Geçtiğimiz hafta kulüp başkanımız Erhan Yılmaz tarafından açıklanan Kocaeli Birlikspor’umuzun yeni yönetimi dün akşam ilk toplantısını yaptı. Kulübümüzün idari binasında gerçekleştirilen toplantıda yönetim kurulumuz yol haritasını çizdi ve icra kurulunu belirledi. Yeni çalışma arkadaşlarına başarılı bir yönetim süreci geçirmeyi dileyen kulüp başkanımız Erhan Yılmaz kulübün geride bıraktığı sezonu, kısa, orta ve uzun vadeli hedeflerini, yapılması planlanan organizasyonları, kulübün yaşadığı sıkıntıları ve kendi çözüm önerilerini anlattı, yöneticilerin fikirlerini aldı.

KIYASLAMA YAPILDI

Yönetim kurulu üyelerinin arasında yaşanan samimi diyaloglar dikkat çekerken fikir ve önerileri hayata geçirilmek üzere planlamaya koyuldu. Öte yandan toplantıda en dikkat çeken konuşmalardan biri de Kocaelispor ile ilgili ifadeler oldu. Daha önce Kocaelispor’da uzun süre yöneticilik yapmış isimleri de listesinde buluşturan başkanımız Yılmaz, “Sırtımı döndüğümde iyi ya da kötü anlarımda yanımda olacağınıza inanıyorum. Öte yandan Kocaeli Birlikspor bu kentte benden önceki dönemde Kocaelispor ile kıyaslandı. Bunun sancılarını uzun süredir biz çekiyoruz. Israrla söylüyoruz; Kocaelispor amatörde de oynasa Kocaelispor’dur.

BEN OLDUĞUM SÜRECE…

Altın çamura da düşe değerini kaybetmez. Karşı karşıya getirilmeye çalışılsak da ben bu makamda olduğum sürece bu takım asla o takımın karşısına çıkmaz, çıkmamalı da. Kocaelispor’un tarihi, kitle gücü, kamuoyu var, 2 kupası var, efsane kadrosu var. Aksi durum futbol camiasına ve geçmişine saygısızlık olur” şeklinde konuştu. Transfer yasağını kaldırmak için kolları sıvayarak işe başlayacak olan yeni yönetim kurulumuz sezonun ilk dönemi ve ikinci dönemi yapılacak çalışmaları ve hazırlanacak projeleri de çalışma takvimine koydu.

 

 

GÖREV DAĞILIMLARI ŞÖYLE:

 

İCRA KURULU:

Erhan Yılmaz (Başkan)

Ozan Keser (Başkan Vekili)

Faruk Karakuzu (As Başkan)

Abdullah Köse (Genel Sekreter)

Sami Durmuşoğlu (Futbol Şube Sorumlusu)

İrfan Özkartal (Başkan Yardımcısı)

Necat Erdeniz Çolak (Başkan Yardımcısı)

Bayram Oral (Başkan Yardımcısı)

Zafer Şahin (Başkan Yardımcısı)

Nevzat Bayram (Reklam ve Pazarlama Sorumlusu)

Murat Koçver (Taraftar ve Tesis Sorumlusu)

Çetin Zerenoğlu – Yahya Öztürk (Altyapı Sorumlusu)

Ozan Denli (Basın Sözcüsü ve İletişim Sorumlusu)

Emrah Bozatlı (Hukuki İşler Sorumlusu)

Mustafa Yavaş (Sağlık İşleri Sorumlusu)

 

 

DENETİM KURULU:

Ömer Taştekin

Nedim Sarı

Ali Kemal Şirin

 

TRANSFER KOMİTESİ:

Murat Pehlivan

Orhan Güzel

Yaşar Arslan

Gürsel Çelikkeser

 

 

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir